Kłódki i sejfy - Atestowane, antywłamanioweJeśli znalazłeś się właśnie w tym dziale na naszej stronie internetowej, to z pewnością interesują Cię wszelkie możliwie najlepsze sposoby, dzięki którym poczujesz się bezpieczniej w swoim otoczeniu. Właśnie z tego powodu, dzięki wsłuchaniu się w potrzeby Twoje i innych Klientów udało nam się udostępnić szeroką gamę kłódek atestowanych antywłamaniowych. Wielu z Państwa zastanawia się pewnie: co to jest atest? Otóż atest to rodzaj zaświadczenia, które potwierdza wysoką jakość produktu spełniającego normy wyznaczone przez jednostkę, która go wydaje. Produkty, które poniżej oferujemy, również go posiadają. Oprócz tego wykonane są ze specjalnych materiałów, dzięki którym odporność na wandalizm, przepiłowanie, rozwiercenie czy zerwanie kłódki zdecydowanie wzrasta. Możecie Państwo zauważyć, że w naszym asortymencie znajdują się wyroby najlepszych firm, które cechują się wysoką niezawodnością. Wśród nich obecni są oczywiście: Lob S. A. , Gerda, Kabro czy Abus. Do Państwa decyzji pozostawiamy dobór takich kryteriów jak typ kłódki (trzpieniowa/ pałąkowa), rodzaj pokrycia (mosiądz, stal nierdzewna, znal) czy klasa zabezpieczenia od 1 do 6. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doświadczonymi konsultantami, którzy dobiorą Państwu artykuł dopasowany do wszystkich indywidualnych zapotrzebowań.

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem