Wkładki - B-Harko 505 5-zastawek


B Harko to marka własna firmy Sparta. Wśród produktów, które wciąż tworzone są w celu zaspokojenia Państwa potrzeb, pojawiły się również wkładki bębenkowe do drzwi. Postawiliśmy na jakość, przystępną cenę i estetykę wykonania. Osoby poszukujące ciekawych rozwiązań z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Szeroki wachlarz artykułów, umożliwia dobór produktów do własnych preferencji i wymagań. Wkładki B Harko 505 z 5 zastawkami, które umieściliśmy w poniższej ofercie, to artykuły niezwykle trwałe, posiadające klasę C w zakresie odporności antykorozyjnej. Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi modelami, dostępnymi w wersji mosiężnej lub niklowanej.

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem