Cena:
-
atest
Kolor

D.A.D atestowane


Problem w dopasowaniu zamka? Jeśli chcesz uzyskać dodatkową ochronę, a w Twoim przypadku montaż zamka wpuszczanego jest prawie niemożliwy typ nawierzchniowy będzie idealnym rozwiązaniem! Fana 2ZDF to bardzo solidny zamek wierzchni produkcji polskiej firmy D.A.D. Fana. Oferuje ona wysokiej jakości ok ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem
Opis - D.A.D atestowane

Problem w dopasowaniu zamka? Jeśli chcesz uzyskać dodatkową ochronę, a w Twoim przypadku montaż zamka wpuszczanego jest prawie niemożliwy typ nawierzchniowy będzie idealnym rozwiązaniem! Fana 2ZDF to bardzo solidny zamek wierzchni produkcji polskiej firmy D.A.D. Fana. Oferuje ona wysokiej jakości okucia budowlane. Zamek z gałką pozwala na szybkie i łatwe zamknięcie lub otwarcie drzwi od wewnątrz. Model ten jest produkowany w kolorach czarnym, białym, szarym i miedzianym. Charakteryzuje się wysoką 5 klasą odporności na włamania wg PN-EN 12209. Produkt Fana 2ZDF posiada bardzo mocną konstrukcję i 10 mm grubości rygiel, wzmocniony przed przewierceniem oraz innymi metodami manipulacji. W komplecie znajduje się 5 wytrzymałych kluczy nawiercanych. Odległość od czoła drzwi do osi zamka: 60 mm.
Dodatkową jego zaletą jest uniwersalność - może być stosowany w drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych, przylgowych, bezprzylgowych, zarówno lewych jak i prawych.