Cena:
-
Producenci:
Typ:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
Kolor
Atest

Zamki - IkvaUniwersalność - to słowo idealnie wpisuję się w to dewizę zmaków IKVA. Nie posiadają one bowiem strony, która definiuje do jakich drzwi dany zamek możemy użyć. Dowolny, prezentowany przez nas zamek będzie pasował do niemal każdych drzwi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ochronę przed zniszczeniami oraz długotrwałe użytkowanie. Mechanizmy stworzone zostały z metalu co zapewnia bezawaryjną pracę zamków. Solidna, odlewana kaseta oraz listwy czołowe wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadamy zamki wpuszczane klasyczne, rolkowe, modele z dźwignią i te przeznaczone zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zamki są polecane do publicznego użytku, gdzie mogą zostać poddawane najbardziej ekstremalnym próbom. Posiadają one liczne certyfikaty, co sprawia,że klienci bardzo chętnie po nie sięgają.

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem