Cena:
-
Producenci:
Typ:

Okucia okienne i drzwiowe - Klameczki okienneDobierając odpowiednie akcesoria wykończeniowe możemy mieć decydujący wpływ na estetykę i funkcjonalność systemów okiennych. Bardzo ważnym aspektem jest dopasowanie tych produtków do ogólnego stylu całej przestrzeni. Przy wyborze modeli nie wskazane jest jednak kierować się wyłącznie ich wyglądem. Musimy pamiętać o tym, że pełnią one przede wszystkim funkcję eksploatacyjną, dlatego ważne jest, aby wybrać te odporne na codzienne użytkowanie. Wyroby, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie to klamki balkonowe, z przyciskiem, z kluczykiem, trzpieniowe, nasadowe itd. Decydując się na tak rozbudowanę formę asortymentu, chcemy dostarczyć naszym Klientom jak najwięcej kompleksowych rozwiązań.

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem