Cena:
-
Producenci:
atest
Kolor

Lob atestowane


Firma Lob z Leszna, dzisiaj będącą częścią światowego lidera grupy Assa Abloy jest czołowym producentem na polskim rynku okuć budowlanych produkuje zamki nakładane dobrze rozpoznawalne w całym kraju. W swojej ofercie posiada różne modele atestowane, a do najpopularniejszych zalicza się Yeti, Taurus ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lob atestowane

Firma Lob z Leszna, dzisiaj będącą częścią światowego lidera grupy Assa Abloy jest czołowym producentem na polskim rynku okuć budowlanych produkuje zamki nakładane dobrze rozpoznawalne w całym kraju. W swojej ofercie posiada różne modele atestowane, a do najpopularniejszych zalicza się Yeti, Taurus oraz Cyklop. Zamek Yeti, najmocniejszy spośród nich, posiada najwyższą 7 klasę zabezpieczenia przed włamaniem oraz trwałość 200.000 cykli, w komplecie znajdują się także 4 klucze. Cechuje go solidność i wytrzymałość. Kolejny popularny Taurus odznacza się również wysoką 5 klasą zabezpieczenia i trwałością wynoszącą 200.000 cykli. Ostatnim modelem jest Cyklop, który tak jak poprzedni model posiada również 5 klasę zabezpieczenia. Jego trwałość natomiast jest nieco mniejsza i wynosi 100.000 cykli. Zamknięcia produkowane przez firmę Lob cechują się wysokimi walorami estetycznymi i dobrą opinią klientów, dostępne są w różnych pokryciach kolorystycznych. Karta kodowa dołączona do każdego wyrobu przechowywana osobno, uniemożliwia dorobienie klucza przez osobę niepowołaną posiadającą klucz.