Okucia Metalbud

Prezentujemy Państwu okucia do szkła od polskiego producenta - Metalbud, którego asortyment można spotkać w całej Europie. Firma słynie przede wszystkich z szerokiej oferty klamek oraz innych okuć drzwiowych. Wysokiej jakości, solidnie wykonane okucia do szkła świetnie odnajdą się w niemal każdym b ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Okucia Metalbud

Prezentujemy Państwu okucia do szkła od polskiego producenta - Metalbud, którego asortyment można spotkać w całej Europie. Firma słynie przede wszystkich z szerokiej oferty klamek oraz innych okuć drzwiowych. Wysokiej jakości, solidnie wykonane okucia do szkła świetnie odnajdą się w niemal każdym biurze. Nowoczesny design oraz stal nierdzewna nadają elegancji każdemu pomieszczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.