Cena:
-
atest
Kolor

Pozostałe antywłamaniowe


W tej grupie zamków nawierzchniowych antywłamaniowych znajdą Państwo model ROM z kluczem piórowym cieszącym się opinią wyjątkowo trudnego do otwarcia drogą manipulacyjną, czyli za pomocą tzw. wytrychów. Konstrukcja klucza piórowego jest bardzo zbliżona do tych stosowanych w sejfach bankowych. Posiad ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Pozostałe antywłamaniowe

W tej grupie zamków nawierzchniowych antywłamaniowych znajdą Państwo model ROM z kluczem piórowym cieszącym się opinią wyjątkowo trudnego do otwarcia drogą manipulacyjną, czyli za pomocą tzw. wytrychów. Konstrukcja klucza piórowego jest bardzo zbliżona do tych stosowanych w sejfach bankowych. Posiada on wysoką liczbę kombinacji, wynoszącą nawet ponad 400.000. Takie wyroby stanowią bardzo solidne zamknięcie drzwi, natomiast karta kodowa dodatkowo zabezpiecza klucz przed dorobieniem go przez osoby niepowołane. Produkty te stosowane są także do zamykania skrzydeł zewnętrznych, garażowych, czy bram o ciężarze nawet do 200 kg. Wszędzie, gdzie wymagamy najwyższego zabezpieczenia, powinniśmy stosować tego typu zamknięcia. Współczesne zamki z kluczami piórowymi odznaczają się również wysokimi walorami estetycznymi mimo to stosunkowo rzadko są wybierane przez klientów, nie zawsze świadomych, że jest to najodporniejszy na włamanie typ ryglowania drzwi. Niestety wadą tych zamków jest nieco duży i nie zawsze poręczny klucz, jednak jest to cena którą płacimy za bezpieczeństwo. W naszej ofercie dostępne są artykuły, które z pewnością spełnią wysokie wymagania do nich zalicza się też interesujący stylistycznie zamek Tasko z kluczem nacinanym.