WYBIERZ SYSTEM

SYSTEM MASTER KEY

Dowolna ilość kluczy,
każdy klucz otwiera tylko wskazane pomieszczenia

Duża różnorodność wkładek w systemie
Dobierz wymiary, kolor, występowanie gałki itd.

SYSTEM JEDNEGO KLUCZA

Jeden wspólny klucz otwierający wszystkie wkładki.
Możliwość zamówienia dowolnej ilości kopii klucza.

Dowolna ilość wkładek w systemie, mogących różnić się
wymiarami, kolorem, występowaniem gałki itd.

MASTER KEY SYSTEMSSystemy Master Key i Jednego Klucza to bezpieczeństwo oraz łatwość i wygoda użytkowania.Specjalizujemy się w Systemach Jednego Klucza - gdzie jeden, wspólny klucz otwiera wszystkie wkładki. Jest to niemożliwie proste i tanie rozwiązanie, które umożliwia zastąpienie wielu kluczy jednym, wspólnym kluczem. W zależności od rodzaju obiektu i przewidzianego budżetu, oferujemy szeroką gamę produktów w całej skali zabezpieczeniowej. Twoje wkładki mogą mieć zwiększoną odporność na przewiercenie, otwieranie poprzez techniki manipulacyjne takie jak młoteczkowanie lub wyłamanie - aktualnie najbardziej znaną i najszybszą metodę rozpracowania wkładki, zastrzeżony profil klucza i wiele innych. Jeżeli potrzebujesz wygodnego, taniego i tymczasowego rozwiązania, też takie posiadamy. Pożegnaj się z pękiem ciężkich kluczy raz na zawsze. Bajeczny komfort w administracji. Polecany do biura, szkoły, obiektów użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych.

W ofercie posiadamy też System Master Key, w którym można zaprojektować kontrolę dostępu do pomieszczeń. Praktycznie nie istnieje budynek, w którym ten system się nie sprawdzi. Prawdziwe „must have” w budynkach użyteczności publicznej, biurach, zakładach produkcyjnych itp. Nieocenione rozwiązanie dla służb ratowniczych w przypadku wystąpienia zagrożenia. Klucz generalny otworzy nam każde pomieszczenie, znacząco skraca czas wydostania się z pomieszczeń, co może przynieść pomoc w ratowaniu życia i mienia.

Jak to działa?Opatentowane technologie produkcji i możliwość dobrania wkładek o optymalnych dla nas parametrach sprawiają, że możemy pozwolić sobie na budowę praktycznie dowolnych układów hierarchicznych. Bez znaczenia jest liczba użytkowników, liczba kluczy, liczba pomieszczeń oraz siatka dostępowa. Każdy użytkownik, jednym swoim kluczem, otwiera tylko wskazane przez administratora (projektanta) drzwi. Dostęp do całości ma tylko on – klucz Master.

W systemach używa się nie tylko klasycznych wkładek cylindrycznych, ale też kłódek, zamków nawierzchniowych i zamków meblowych.

Komfort użytkowania jest nie do przecenienia, a towarzyszy temu pewna lekkość w zarządzaniu kluczami. Stosowany jest bowiem unikatowy, zastrzeżony profil klucza, którego dystrybucja i możliwość kopiowania jest mocna ograniczona, a bez karty kodowej, wręcz niemożliwa. Zawsze istnieje możliwość rozbudowy istniejącego systemu o dodatkowe pomieszczenia. Zlecenia takie są realizowane przez producentów tylko po autoryzacji karty bezpieczeństwa. System Master Key szczególnie polecany jest dla większych przedsiębiorstw: hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, szkół, szpitali, sanatoriów, obiektów administracji i użyteczności publicznej, biur, instytucji, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, domów jedno i wielorodzinnych oraz wszystkim tym, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo.