Cena:
-
Producenci:
Typ:
Rodzaj otwierania:
Rozmiar [R]:
Powłoka:

Klamki - Z szyldem podłużnymPoniższa kategoria to kolekcja klamek do drzwi z szyldem podłużnym firmy Gamet. Są to produkty bardzo oryginalne, które potrafią doskonale współgrać z wieloma wnętrzami współczesnych biur i domów. Warto też wspomnieć, że czynnikami, które powodują tak duże zainteresowanie wśród Klientów są z pewnością wysokie standardy jakościowe i użytkowe. Wysoka jakość, trwałość, zazwyczaj prosty, elegancki desing to główne atuty firmy Gamet ? Made in Poland. Jeżeli poszukują Państwo trwałych i ciekawych rozwiązań to zdecydowanie polecamy nabycie tych artykułów, które z pewnością posłużą Państwu przez długi czas. Wszystkich zainteresowanych nabyciem nowoczesnych i wygodnych w eksploatowaniu wyrobów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem