Klamka okienna Abus FO 500 z kluczem, biała (0089)

ZW-AB-016

Cena:
600,83 zł netto
739,02 zł
23%
Dostępność:
Niska ilość
możliwa sprzedaż jednostkowa
Jednostka: szt
Wysyłka*:
poniedziałek
Zamów teraz

Klamka okienna Abus FO 500 z kluczem, biała (0089)

Stabilne rozwiązanie do okien otwieranych do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowych ze stałym i ruchomym słupkiem. Zamek spełniający normę DIN zapewnia wytrzymałość na nacisk powyżej tony. Całkowite zamkn ... Więcej
Producent: Abus   Kod producenta: 0002769
Opis - Klamka okienna Abus FO 500 z kluczem, biała (0089)


Stabilne rozwiązanie do okien otwieranych do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowych ze stałym i ruchomym słupkiem. Zamek spełniający normę DIN zapewnia wytrzymałość na nacisk powyżej tony. Całkowite zamknięcie następuje przy pomocy wcisku cylindra, zamek należy otwierać kluczem. Zamek FO 500 chroni okna całkowicie zamknięte oraz te uchylone przy pomocy aktywnej zapornicy. Wyposażona w rygiel hakowy, prosta i przyjemna w montażu. Elaganckie i niecodzienne zamknięcie okienne i balkonowe o świetnej skuteczności przeciwwłamaniowej. Aktywne sztaby sprawiają, że nigdy nie doświadczysz sytuacji w której okno będzie niezabezpieczone.
Rozwiązanie przetestowane przez niemiecki instytut VdS wykazuje odporność na nacisk siłą ponad jednej tony oraz wyważenie. Nowoczesny i prosty design, który wpasuje się do każdego wystroju wnętrz.

W czym możemy pomóc?

Zostaw wiadomość
sklep@sparta.com.pl
Zadzwoń do nas
61 815 00 86

 

Zostaw numer telefonu

oddzwonimy