Zawias samozamykający TRUCLOSE ROUND HEAVY DUTY D&D do furtek ciężkich, dystans 19-35 mm/60 kg (TCHDRND1-MK2), czarny (2szt.)

ZA-DD-006

Cena:
355,63 zł netto
437,42 zł
23%
Dostępność:
Duża ilość
możliwa sprzedaż jednostkowa
Jednostka: kpl
Wysyłka*:
dzisiaj/jutro
Zamów teraz

Zawias samozamykający TRUCLOSE ROUND HEAVY DUTY D&D do furtek ciężkich, dystans 19-35 mm/60 kg (TCHDRND1-MK2), czarny (2szt.)

Zawiasy samozamykające D&D — produkt 2in1   Zawiasy przeznaczone są do bram i furtek o profilu okrągłym. Ich zastosowanie pozwala ... Więcej
Producent: D&D   Kod producenta: TCHDRND1-MK2
Opis - Zawias samozamykający TRUCLOSE ROUND HEAVY DUTY D&D do furtek ciężkich, dystans 19-35 mm/60 kg (TCHDRND1-MK2), czarny (2szt.)

Zawiasy samozamykające D&D — produkt 2in1


 

Zawiasy przeznaczone są do bram i furtek o profilu okrągłym. Ich zastosowanie pozwala zastąpić zawias i samozamykacz jednym produktem, a co najważniejsze zaoszczędzić czas i pieniądze. Zawias samozamykający D&D posiada 2 krótkie boki, które są mocowane do metalowego słupka i bramki. Zawiasy w standardzie dopasowane są do prostokątnych słupków, jednak dzięki przekładkom z zestawu idealnie wpasowują się też do okrągłych słupków o średnicy 48, 60, 73 mm i ramy furtki o średnicy 35 lub 41 mm. W zestawie z modelem TCHDRND1-MK2 znajdziesz dwa dodatkowe, długie, kątowe wsporniki, które wpływają na wytrzymałość zawiasu. Produkt ten został wykonany z mocnego polimeru technicznego, niepodatnego na promieniowanie UV i korozję. Zawias montowany jest w furtkach przydomowych, balustradach, włazach na dach, wykorzystywany często na placach zabaw, przy basenach otwartych, w ogrodach.

 

Dane techniczne-odległość między słupkiem stałym, a proflem bramki/furtki —19 mm do 35 mm
-możliwość instalacji do słupka prostokątnego
-nośność do 60 kg (dla 2 zawias, max. wymiar furtki 1,8m x 1,2m (wys. x szer.)
-opatentowany regulator siły zamykania
-czarne zaślepki magnetyczne w komplecie
-sprężyna wewnętrzna ze stali nierdzewnej

 

 


W czym możemy pomóc?

Zostaw wiadomość
sklep@sparta.com.pl
Zadzwoń do nas
61 815 00 86

 

Zostaw numer telefonu

oddzwonimy