Klamka mosiężna odlewana Eagle-22, rozstaw 90 na klucz, mosiądz ze sprężyną

KL-OR-293

Cena:
636,76 zł netto
783,21 zł
23%
Dostępność:
Na zamówienie
możliwa sprzedaż jednostkowa
Jednostka: kpl

Klamka mosiężna odlewana Eagle-22, rozstaw 90 na klucz, mosiądz ze sprężyną

Z powodu dynamicznych zmian cen klamek KL-OR i gałek GA-OR - podana na stronie cena jest jedynie orientacyjna. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by uzyskać informację ... Więcej
Opis - Klamka mosiężna odlewana Eagle-22, rozstaw 90 na klucz, mosiądz ze sprężyną

Z powodu dynamicznych zmian cen klamek KL-OR i gałek GA-OR - podana na stronie cena jest jedynie orientacyjna. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, by uzyskać informację o obowiązującej cenie.


Klamki mosiężne — piękno, elegancja i ponadczasowość

 

Wyroby Eagle polskiej produkcji są odlewane z mosiądzu najwyższej jakości, co przekłada się na ich długą żywotność. Odporność na warunki atmosferyczne, solidność wykonania, ciekawe wzornictwo wpływają na to, że klienci chętnie sięgają po takie rozwiązania. Klamki mosiężne stosowane są w obiektach użyteczności publicznej, takich jak: kościoły, pałace, dworki. Złote klamki do drzwi sprawdzą się też w bardziej nowoczesnych wnętrzach, których aranżacje będą bazować na barokowym stylu. Klamki do drzwi zewnętrznych z mosiądzu, które znajdziesz na sparta.com.pl to gwarancja zawsze świetnych cen adekwatnych do jakości. Modele na rozetach podłużnych będą doskonale komponować się ze sporymi skrzydłami drzwiowymi, które możemy znaleźć na przykład w kamienicach. Dostępność rozmaitych wariantów kolorystycznych i rozmiarowych to ogromna zaleta klamek mosiężnych Eagle. Podana cena obejmuje klamkę na stronę zewnętrzną i klamkę na stronę wewnętrzną drzwi.

W czym możemy pomóc?

Zostaw wiadomość
sklep@sparta.com.pl
Zadzwoń do nas
61 815 00 86

 

Zostaw numer telefonu

oddzwonimy