Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Klamki Eagle mosiądz


Produkty z serii Eagle to solidne, odlewane zamknięcia charakteryzujące się dobrą płynnością w działaniu. Polecamy je ze względu na to, że są w 100% wykonane w Polsce. Ich retro styl pasuje do aranżacji dworków, pałaców, a także obiektów sakralnych. Klamki Eagle mogą okazać się także świetnym uzupeł ... Więcej

Liczba produktów 62
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 62
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Klamki Eagle mosiądz

Produkty z serii Eagle to solidne, odlewane zamknięcia charakteryzujące się dobrą płynnością w działaniu. Polecamy je ze względu na to, że są w 100% wykonane w Polsce. Ich retro styl pasuje do aranżacji dworków, pałaców, a także obiektów sakralnych. Klamki Eagle mogą okazać się także świetnym uzupełnieniem popularnego ostatnio stylu glamour. Wybitnie komponują się ze zdobną sztukaterią i złotymi dodatkami. Finezyjne zdobienia szyldu dodają pomieszczeniom ekskluzywnego wydźwięku. Niektóre modele z tej serii zostały wyposażone w sprężynę, która ma za zadanie automatycznie podnosić klamkę do pozycji poziomej tuż po jej naduszeniu. Jest to bardzo wygodne udogodnienie, dzięki, któremu już nie musimy sie martwić czy zamek do klamki sam w sobie posiada wbudowane wspomaganie. Przydaje się ono zwłaszcza przy cięższych, mosiężnych, rękojeściach by wygodniej otwierać drzwi.