Narzędzia

Jakość, precyzja - niezbędne narzędzia dla profesjonalistów i pasjonatów Niezbędne podczas remontu, na budowie, w garażu, ogrodzie oraz we warsztacie. Specjalistyczny sprzęt jest nieoceniony - warto zawsze stawiać na dobrą klasę wykonania i jakościowe elementy, aby ... Więcej
Liczba produktów 338
Sortowanie:
Ilość na stronie:
MI-BA-001

Miara 3 m zwijana IRWIN

Dostępność
Wysyłka*: jutro
MI-BA-002

Miara 5 m zwijana IRWIN

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-TR-050

Wiertło do zawiasy puszkowej XDC-26 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-TR-053

Wiertło puszkowe do drewna 35 mm ostrze widiowe

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-008

Wiertło HSS eco 3.2 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-010

Wiertło HSS eco 4.0 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-001

Wiertło HSS eco 4.2 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-011

Wiertło HSS eco 4.5 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-002

Wiertło HSS eco 4.8 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-012

Wiertło HSS eco 5.0 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-014

Wiertło HSS eco 6.0 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-005

Wiertło HSS eco 13.0 mm (10szt) do metalu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
91,01 zł
szt
WI-SG-159

Wiertło HAW PERFECT POWER 13x150 mm N do betonu

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-096

Wiertło mod. 22161-12 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-098

Wiertło mod. 22161-14 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-104

Wiertło mod. 22161-20 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-106

Wiertło mod. 22161-22 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-109

Wiertło mod. 22161-25 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-110

Wiertło mod. 22161-26 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-AG-114

Wiertło mod. 22161-30 mm płaskie do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-BA-025

Wiertło do drewna Groove 6x28 mm IRWIN

Dostępność
Wysyłka*: jutro
WI-SG-415

Wiertło HAW LEWIS 12x450 mm do drewna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
SI-BA-020

Ścisk Q-G XP 150 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
81,89 zł
szt
SI-BA-021

Ścisk Q-G XP 300 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
109,61 zł
szt
SI-BA-023

Ścisk Q-G XP 450 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
104,68 zł
szt
SI-BA-022

Ścisk Q-G XP 600 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
128,33 zł
szt
SI-BA-024

Ścisk Q-G XP 900 mm

Dostępność
Wysyłka*: jutro
151,82 zł
szt
Liczba produktów 338
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Narzędzia

Jakość, precyzja - niezbędne narzędzia dla profesjonalistów i pasjonatów


Niezbędne podczas remontu, na budowie, w garażu, ogrodzie oraz we warsztacie. Specjalistyczny sprzęt jest nieoceniony - warto zawsze stawiać na dobrą klasę wykonania i jakościowe elementy, aby posłużyły nam jak najdłużej. Jednak jeszcze lepiej, gdy są one w przystępnej cenie. Ergonomiczne narzędzia ręczne to inwestycja na długie lata. Znajdziesz tu niezbędniki skrzynki narzędziowej każdego majsterkowicza, hydraulika, elektryka, a nawet tapicera.

Narzędzia zapewniające szybkie skręcanie mebli


Nasze produkty sprawdzą się przy składaniu najróżniejszych mebli, wobec tego znajdziesz tu kilka typów kluczy nasadowych, imbusowych. Produkty te umożliwią Ci małym kosztem zbudować dużą i jednocześnie lekką bazę narzędziową z jednym uchwytem głównym. Tego typu narzędziem jest zestaw bitów i kluczy MPT z uchwytem, który oszczędza miejsce i jest łatwy w obsłudze. Do skręcania mebli konieczne może okazać się posiadanie śrubokrętu lub wkrętarka z odpowiednimi końcówkami, które z powodzeniem można znaleźć w naszym sklepie internetowym. W miejscach, które nie wymagają zastosowania śrubokręta, mogą się natomiast okazać się pomocne klucze płaskie lub multifunkcyjne klucze imbusowe. W ofercie możemy znaleźć też specjalistyczne narzędzia, które sprawdzą się przy regulacji zawiasów i montażu uchwytów meblowych. Poziomice z naszego asortymentu pozwolą sprawdzić, czy mebel będzie stabilny, a miary zapewnią dokładny pomiar i wyrównanie elementów mebla, by upewnić się, że są poprawnie wykonane.

Tarcze do cięcia betonu i drewna, na których można polegać


Tarcze do cięcia betonu i drewna sprawdzą się w budowie dróg i obiektów przemysłowych, gdyż umożliwiają precyzyjne i skuteczne cięcie materiałów. Tarcze do cięcia betonu są niezwykle przydatne w branży budowlanej do cięcia płyt, bloków, schodów, do tworzenia chodników i fundamentów. Podczas modernizacji budynków tarcze będą wykorzystywane do demontażu, przycinania i kształtowania elementów betonowych, takich jak ściany, filary czy posadzki. Tarcze do cięcia obiektów z betonu są również wykorzystywane w budowie mostów, tuneli i ich konstrukcji.


Tarcze do cięcia drewna są niezbędnym narzędziem stolarskim służącym do cięcia, przycinania i formowania drewnianych elementów, takich jak deski, belki, sklejki, forniry czy lite drewno. Są one stosowane w produkcji mebli, pozwalając na precyzyjne cięcie elementów potrzebnych do składania mebli. W branży stolarki okiennej i drzwiowej, tarcze do cięcia drewna są używane do cięcia profili, paneli drzwiowych, listew, czy innych drewnianych elementów stosowanych w produkcji okien i drzwi. Tarcze do cięcia drewna są również stosowane w pracach konstrukcyjnych, takich jak budowa domów, altan, tarasów czy płotów, gdzie drewno jest podstawowym materiałem. Ważne jest, aby używać odpowiednich tarcz do wybranego przez nas materiału - ich niewłaściwe użycie może prowadzić do różnych niebezpieczeństw.


Wiertło do metalu - wierć bez trudu


Wiertła do metalu z naszej oferty mają wysoką wytrzymałość na przegrzewanie. Produkty te służą bowiem do wiercenia otworów w metalowych powierzchniach, które mają tendencję do generowania tarcia, a w konsekwencji wydzielania ciepła. Natomiast w połączeniu ze specjalnymi olejami takimi jak np. Beko Tecline do gwintowania jeszcze bardziej zwiększa się żywotność narzędzi wiercących i ogranicza się narażenie na niekontrolowany wzrost temperatury. Wiertło do metalu ma ostrze wykonane z hartowanej stali, które umożliwia skuteczne i precyzyjne wiercenie w metalu. W różnego rodzaju przemyśle tego typu akcesoria będą niezbędne do codziennej pracy. Są niezbędnymi narzędziami dla profesjonalistów i amatorów - projektowane specjalnie do wiercenia w trudnych, twardych i wytrzymałych powierzchni. Można nimi wykonać otwory w stalowych konstrukcjach, wiercić rury, blachy, ramy, płyty, profile, okucia meblowe, samochody, maszyny, narzędzia, ramy rowerowe, ogrodzenia, metalowe obudowy i wiele innych.

Dobrej jakości narzędzia stolarskie dla doskonałych rezultatów


Narzędzia stolarskie oferują wiele zalet dla profesjonalnych stolarzy, hobbystów i wszystkich, którzy pracują w branży drewnianej. Narzędzia dla stolarni pozwalają na dokładne i precyzyjne cięcie, wiercenie, szlifowanie i inne operacje, co jest istotne w pracy z drewnem. Narzędzia dla stolarzy są wszechstronne i mogą być wykorzystywane do różnych zadań i operacji stolarskich. Oferują różne funkcje, takie jak cięcie, wiercenie, frezowanie, szlifowanie i wiele innych, co pozwala na elastyczność i efektywność pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal, węgliki będą mieć podwyższoną wytrzymałość. Są one odporne na intensywne użytkowanie i mogą służyć przez długie lata, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Wyprofilowane rękojeści, antypoślizgowe powierzchnie i inne udogodnienia sprawiają, że praca z naszymi narzędziami jest jeszcze bardziej komfortowa i ma pozytywny wpływ na wydajność.

 

W ofercie możemy znaleźć narzędzia stolarskie do cięcia drewna w różnych kształtach i rozmiarach, takie jak piły tarczowe. Z kolei wiertła mogą mieć różne przeznaczenie i inną średnicę w zależności potrzeb - często służą do montażu zawiasów, a także wiercenia w metalu i drewnie. Strugi stolarskie wykorzystywane są do usuwania nadprogramowanego materiału i nadawania drewnu pożądanego kształtu. Dłuta do drewna, frezy dla stolarni służą do wycinania żłobień w drewnie - mogą mieć różne kształty i rozmiary w zależności od rodzaju pracy. Otwornice używane są do wycinania okrągłych otworów w drewnie, metalu, a nawet w plastiku, dlatego są ważnym narzędziem każdego stolarza. Ściski śrubowe są narzędziami stolarskimi służącymi do utrzymywania i stabilizacji elementów podczas obróbki, sklejania lub montażu. Pozwalają na pewne mocowanie elementów, dzięki czemu można wykonywać prace precyzyjne i kontrolować ich pozycję. Brzeszczoty natomiast to ostrza używane w elektronarzędziach, takich jak piły tarczowe, wyrzynarki. Markery stolarskie ułatwiają oznaczenie drewna, by wyznaczyć np. linię cięcia. Markery z takim zastosowaniem są wodoodporne i mają ostre końcówki, które umożliwiają precyzyjne pisanie też na różnych innych powierzchniach. Współpracując z takimi producentami jak Irwin, Wera, Stabila czy Pica, chcemy przede wszystkim zagwarantować Ci to, że po dokonaniu zakupu będziecie mogli się Państwo cieszyć się niezawodnością dostaw oraz długotrwałym funkcjonowaniem swoich akcesoriów. Z naszej oferty zadowoleni będą stolarze, producenci drzwi i okien aluminiowych. Tego typu osprzęt jak w powyższej ofercie przyda się przy murowaniu domu, w elewacjach oraz wnętrzach. Z nami zadbasz także o swoje dotychczasowe okucia, które należy impregnować i konserwować ich komponenty, dlatego polecamy zapoznać się z ofertą olejów i smarów do metalu. Posiadamy także rozwiązania do ułatwienia transportu narzędzi i pakunków: wózki, czy pasy zabezpieczające i wiele, wiele innych.

 

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcą Państwo rozwinąć z nami współpracę handlową - zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.