Taśmy ścierne


Poprzez prawidłową obróbkę ścierną szybko usuniesz powłokę zewnętrzną i wygładzisz powierzchnie, a także przygotujesz do procesu malowania i impregnacji. Taśmy ścierne łatwo zamontujesz do swojego elektrosprzętu, gdyż nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych przyrządów ani specjalistycznych umiejętn ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
TA-DE-026

Taśma-SC. 100 75x457

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
TA-DE-002

Taśma-SC. 40 75x533

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
TA-DE-004

Taśma-SC. 60 75x533

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
TA-DE-007

Taśma-SC. 120 75x533

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
TA-DE-009

Taśma-SC. 180 75x533

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
TA-DE-006

Taśma-SC. 100 75x533

Dostępność
Na zamówienie
2,63 zł
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Taśmy ścierne

Poprzez prawidłową obróbkę ścierną szybko usuniesz powłokę zewnętrzną i wygładzisz powierzchnie, a także przygotujesz do procesu malowania i impregnacji. Taśmy ścierne łatwo zamontujesz do swojego elektrosprzętu, gdyż nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych przyrządów ani specjalistycznych umiejętności. Służą one do docierania i szlifowania drewna, gipsu, gładzi, szpachli i innych miękkich wypraw tynkarskich. Pasy bezkońcowe powodują bardzo niskie wibracje co uprzyjemnia proces ścierania. Stworzono je z materiałów, które przez długi czas potrafią być odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne: taśmy posiadają bardzo wytrzymałe łączenie, za sprawą, którego niełatwo jest je zerwać. Pasy to wyposażenie każdej szlifierki elektrycznej, ręcznej, warsztatowej i pneumatycznej, taśmowej, cykliniarki, CNC i innych elektronarzędzi. Maszyny te wykorzystują szerokie i wąskie pasy o rozmaitych granulacjach.