Uchwyty na narzędzia


Bruns 2
Uporządkuj swój warsztat razem z nami. Bałagan w przypływie twórczego natchnienia u każdego majsterkowicza w zasadzie robi się sam. Zazywczaj fachowcy mają w swojej skrzynce narzędziowej dużą ilość akcesoriów, które przy kiepskim dysponowaniu łatwo jest zagubić. Sięgnij po uchwyty na narzędzia od BR ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
UH-BR-005

Haki (2 sztuki) do uchwytu na narzędzia BRUNS

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Uchwyty na narzędzia

Uporządkuj swój warsztat razem z nami. Bałagan w przypływie twórczego natchnienia u każdego majsterkowicza w zasadzie robi się sam. Zazywczaj fachowcy mają w swojej skrzynce narzędziowej dużą ilość akcesoriów, które przy kiepskim dysponowaniu łatwo jest zagubić. Sięgnij po uchwyty na narzędzia od BRUNS. Poręczne haczyki ułatwią segregowanie różnego rodzaju osprzętowania, dzięki temu korzystanie z warsztatu stanie się jeszcze bardziej ergonomiczne. Listwy z uchwytami potrafią udźwignąć nawet 80kg obciążenia, więc możesz pozwolić sobie zawiesić na nich także na cięższe narzędzia w większej ilości. Przez to,że możesz zawiesić swoje ulubione narzędzia na ścianie w zasięgu wzroku, oszczędzasz cenne miejsce w szufladach swojego warsztatu oraz zapewniasz sobie ład i porządek. Miej wszystko pod ręką by nie tracić czasu na poszukiwania.