Zamki do drzwi

Grupa ta obejmuje podstawowe okucia drzwi jakimi są zamki do drzwi, które są najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia antywłamaniowego i umożliwiają zamknięcie pokoju czy domu. Dzielimy je na dwie podstawowe grupy: nawierzchniowe, czyli montowane na zewnątrz drzwi oraz wpuszczane - montowane wewną ... Więcej
Liczba produktów 1431
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZW-WA-076

Zamek Gerda ZXL brąz długi klucz GT8 (85 mm)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
223,11 zł
szt
ZW-WA-075

Zamek Gerda ZXL grafit długi klucz GT8 (85 mm)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
223,11 zł
szt
ZW-WA-098

Zamek TYTAN-Gerda ZK 2-bębenkowy brązowy

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
266,67 zł
szt
ZW-WA-097

Zamek TYTAN-Gerda ZK 2-bębenkowy grafit

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
266,67 zł
szt
ZW-WA-096

Zamek TYTAN-Gerda ZX PLUS satyna, z elem. moc.bl.p.wyważeniowa

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
242,67 zł
szt
ZW-WA-044

Zamek nawierzchniowy ZX 1000 Gerda biały atest kl. C

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
197,84 zł
szt
ZW-WA-040

Zamek nawierzchniowy ZX 1000 Gerda brąz atest kl. C

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
197,84 zł
szt
ZW-WA-041

Zamek nawierzchniowy ZX 1000 Gerda czarny atest kl. C

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
197,84 zł
kpl
ZW-WA-043

Zamek nawierzchniowy ZX 1000 Gerda grafit atest kl. C

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
197,84 zł
szt
ZW-WA-042

Zamek nawierzchniowy ZX 1000 Gerda satyna atest kl. C

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
197,84 zł
szt
SZ-WA-000

Szyld wgłębny do zamka Gerda ZX czarny

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
SZ-WA-013

Szyld wzmocniony do zamka Gerda TYTAN ZX, brązowy

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
SZ-WA-012

Szyld wzmocniony do zamka Gerda TYTAN ZX,grafit

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OB-WA-003

Obejma niska do zamka Gerda TYTAN ZX czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OB-WA-001

Obejma kątowa do zamka Gerda TYTAN ZX czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZW-WA-00

Elementy mocujące do drewna do zamka Gerda ZX/Z2/ZK

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 1431
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem
Opis - Zamki do drzwi

Grupa ta obejmuje podstawowe okucia drzwi jakimi są zamki do drzwi, które są najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia antywłamaniowego i umożliwiają zamknięcie pokoju czy domu. Dzielimy je na dwie podstawowe grupy: nawierzchniowe, czyli montowane na zewnątrz drzwi oraz wpuszczane - montowane wewnątrz drzwi.

Zamki wpuszczane charakteryzują się tym, że przy zamkniętych drzwiach są niewidoczne dla ludzkiego oka.To właśnie one w wersji bębenkowej są obecnie najczęściej stosowane jako zamki do drzwi zewnętrznych. Zamki oznaczone litrerami WB posiadają specyficzny otwór na niezbędny wkład, przez co cena zamka to nie jest nasz ostateczny wydatek. Na naszej stronie znajdziesz zarówno gotowe zestawy zamków do drzwi wraz wkładkami, jednak w większości przypadków dodatkowo należy zaopatrzyć się we wkładkę cylindryczną. Nawet jeśli wydaje się to problematyczne, to paradoksalnie kupowanie tych dwóch produktów osobno daje nam dużą dowolność w dobieraniu klasy bezpieczeństwa oraz w razie awarii pozwala na wymiany podzespołów, a nie całego mechanizmu. Świetnym przykładem będą tutaj modele wielopunktowe, które posiadają na listwie kilka zamków. Jeśli jeden z nich ulegnie zniszczeniu to możemy wymienić tylko ten, który okażę się niedziałający. Jest to duża oszczędność kosztów i ogromna ulga dla środowiska. Jeśli na uwadze mamy wysoką ochronę naszych drzwi wejściowych warto zagłębić się w nasz artykuł na temat doboru wkładek bębenkowych. Znajdziesz tam cenne porady i dobrze przygotujesz się do wyboru odpowiedniego dla Ciebie modelu.W swoim asortymencie posiadamy także zamki do drzwi pokojowych, które zamykane są na tradycyjny klucz.

Są to perfekcyjne zamki do drzwi wewnętrznych - w nich przesunięcie rygla dzieje się dzięki obrotowi klucza. Ich poziom bezpieczeństwa jest na bardzo podstawowy, jednak w domach jednorodzinnych ten typ zamknięcia jest zupełnie wystarczający. Tego typu zamki występują także w wersji magnetycznej, czyli bardziej nowoczesnej. Wyposażone zostały w ukrytą zapadkę z magnesem neodymowym, przez co zamykanie drzwi stało się niemal bezgłośne. Jeśli poszukujesz blokady WC to także dysponujemy modelami o przeróżnych rozstawach, przez co idealnie dopasujesz zamek do indywidualnych potrzeb.Poza klasycznymi, wpuszczanymi wzorami, w poszczególnych działach znajdzesz także zamki do drzwi nawierzchniowe, które ciągle cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zamki do drzwi antywłamaniowe z tego działu spotykają sie sporym z poparciem ze względu na niezawodność, ochronę, odporność na metody manipulacyjne. W zależności od tego czy potrzebujesz zamki do drzwi metowych, PCV czy drewnianych z całą pewnością odszukasz egemplarz, który będzie odporny na wyginanie sie, pękanie, czyli taki, który zagwarantuje wieloletnią żywotność. Tego typu zamknięcie stosuje się z powodzeniem także w bramach, gdyż polepsza on poziom bezpieczeństwa ją bardziej odpornymi na włamanie. Mimo, iż jest to pozornie starszy typ zamka, to dalej realizujemy na nie zlecenia dla wielu miejsc w użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego.
W ofercie bez trudu znajdziesz też zamki do drzwi wejściowych - w drzwiach zewnętrznych obecnie najczęściej stosuje się modele listwowe, umożliwiające ryglowanie drzwi w kilku miejscach jednocześnie.

Jeśli ochrona ma dla Ciebie największe znaczenie to polecamy obadać zamki do drzwi antywłamaniowych z gwarantowanym atestem. Wybór zamka zależy od kilku parametrów, czyli przed wszystkim funkcji zamka, jego rozmiarów, sposobu ryglowania, posiadanych certyfikatach. O wszystkich tych cechach należy pamiętać kiedy Państwo decydują się na odpowiedni model. Posiadamy zamki drzwiowe od najpopularniejszych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy produkty w wielu pokryciach: malowane, ocynkowane, niklowane, z czołem mosiężnym lub ze stali nierdzewnej. SPARTA posiada najróżniejszy asortyment specjalistycznych zamków do stolarki aluminiowej, wersje zamków na drogi ewakuacyjne, antypaniczne i przeciwpożarowe, które będą niezastąpione w obiektach z współdzieloną przestrzenią z innymi ludźmi. Najbardziej futurystyczne ze wszystkich zamków są zamki szyfrowe, elektroniczne oraz elektryczne. Ta liczna grupa reprezentowana jest przez rozwiązania kodowe, odblokowywane za pomocą kart, breloków czy opasek, aplikacji dostępnych w Twoim smartfonie. Wszystkie te rozwiązania znajdziesz tu. Natomiast prostsze elektrozaczepy wraz ze zworami magnetycznymi także pozwalają sterować naszymi drzwiami tak, by nie pozwolić przypadkowym ludziom wejść na naszą posesję. W tym celu mogą także pomóc akcesoria jakimi są domofony. Są to niezastąpione sprzęty niezbędne w mieszkaniach wielopiętrowym i będą idealnym dopełnieniem okuć do drzwi wejściowych. Jeśli chodzi natomiast o zabezpieczenia mebli wewnątrz naszego domu, to poszerzyliśmy swój asortyment o niezielkiego rozmiaru zamknięcia do szuflad, gablot, szaf oraz drobnych kasetek. Do kompletu dobierz akcesoria w postaci zaczepów, listw, tarcz antywłamaniowych, a także wyposaż się w dodatkowe klucze do swojego zamka.