Stanley


Bez problemu zamienisz wiele kluczy na jeden wspólny. Małe specjalistyczne zameczki także mogą być zamykane przy pomocy systemu Jednego Klucza, dzięki któremu zaoszczędzisz także czas na poszukiwaniach odpowiedniego otwarcia w pęku niemalże identycznych kluczy. Stanley specjalizuje się także w zamka ... Więcej

Liczba produktów 26
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZK-ST-025

Zamek kasetkowy okrągły tworzywo

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZK-ST-020

Zamek kasetkowy okrągły znalowy chromowany

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZK-ST-000

Klucz znalowy do zamków kasetkowych Stanley, okrągły fi 5 mm

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZK-ST-052

Zamek kasetkowy okrągły znalowy chromowany dł gwintu: 45 mm

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZW-ST-014

Zamek krzywkowy, zamak, język prosty (050-2-01-11)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZW-ST-019

Zamek meblowy patentowy, fi19, podstawa 35x35mm (032-02)

Dostępność
Na zamówienie
12,09 zł
Liczba produktów 26
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Stanley

Bez problemu zamienisz wiele kluczy na jeden wspólny. Małe specjalistyczne zameczki także mogą być zamykane przy pomocy systemu Jednego Klucza, dzięki któremu zaoszczędzisz także czas na poszukiwaniach odpowiedniego otwarcia w pęku niemalże identycznych kluczy. Stanley specjalizuje się także w zamkach kasetowych otwieranych za pomocą szyfru, motylka. Są one stosowane w różnego rodzaju meblach: szafkach, szufladach. Posiadają oni w swoim asortymencie nawet specjalne zamki wykończone tworzywem sztucznym z przeznaczeniem dla przemysłowych generatorów czy rozdzielnic. Zamki kasetowe wykorzystywane są najczęściej do szaf energetycznych czy skrytek i są one otwierane przy pomocy specjalnego klucza typu energetycznego bądź zamknięcia kodowego. Jeśli natomiast szukasz okuć do szuflad stalowych bądź osłon maszyn to z pewnością zainteresują cię modele krzywkowe o naprawdę przyzwoitej jakości zabezpieczeniach.