Zamki na monetę


Zamki wrzutowe na monetę - rozwiązania do szafek depozytowych

Chcesz zaprowadzić porządek w swoim obiekcie i zacząć pobierać opłaty za korzystanie z toalety? Zamki na monetę lub żeton to prosty i szybki sposób, by nieco ograniczyć dostęp osób niepowołanych. Pole ... Więcej


Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZW-TO-253

Zamek na monetę 2786 typ prawy do drzwiczek od szafek (14.60.247-1)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
92,74 zł
szt
ZW-TO-252

Zamek na monetę 2786 typ lewy do drzwiczek od szafek (14.60.247-0)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
92,74 zł
szt
ZW-TO-259

Zamek depozytowy na 2 zł, lewy, klucz wężowy, metal (14.60.247-5)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
90,38 zł
szt
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zamki na monetę

Zamki wrzutowe na monetę - rozwiązania do szafek depozytowych


Chcesz zaprowadzić porządek w swoim obiekcie i zacząć pobierać opłaty za korzystanie z toalety? Zamki na monetę lub żeton to prosty i szybki sposób, by nieco ograniczyć dostęp osób niepowołanych. Polecany jest wszędzie tam, gdzie chcemy pobierać automatycznie opłatę za wejście: na stacjach benzynowych, w szatniach, przebieralniach itp. Nasza oferta zawiera w sobie artykuły zarówno do drzwi, jak i do szafek. Zamki można zaprojektować do dowolnej monety, czyli opłaty, którą Państwo chcą pobierać. Rozwiązania te pozwalają również w dowolnym momencie zablokować funkcję pobierania opłaty. Polecane produkty są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym te ekstremalne, dokonywane przez wandali. Zamki wrzutowe na monetę to popularne rozwiązanie wykorzystywane w szafkach depozytowych, na przykład w rozmaitych automatycznych skrytkach, kasach, skrzynkach na klucze lub szafkach do przechowywania wartościowych przedmiotów. Te zamki pozwalają użytkownikom zdeponować monetę w celu otwarcia szafki lub uzyskania dostępu do przechowywanych przedmiotów albo miejsc - np. do toalety. W naszej ofercie znajdziemy zamki depozytowe Euro-Locks na monetę do stref suchych, do drzwi lewych i prawych, które otworzyć można, wrzucając monetę 2 zł lub 1 euro. Zamki na monetę do szafek zawierają dodatkowo 2 klucze nacinane. Na specjalne zamówienie możemy sprowadzić dla Państwa zamki depozytowe, które sprawdzą się też przy wyższej wilgotności powietrza i odporności na przemakanie. Takie typy zamków wyprodukowane zostaną z materiałów odpornych na korozję i wilgoć, więc będą idealnie sprawdzać się do montażu na zewnątrz. System klucza centralnego (Master) także jest dostępny na zamówienie. Zamki na monety mają bardzo prostą konstrukcję, więc z ich montażem poradzi sobie nawet niewykwalifikowana osoba. Przy wyborze odpowiedniego zamka wrzutowego na monetę warto rozważyć aspekty bezpieczeństwa, wydajności i łatwości obsługi. Sklep internetowy sparta.com.pl ma znacznie więcej rozwiązań i akcesoriów do drzwi i mebli - samozamykacze, zawiasy do drzwi, klamki i tarczki.