Centralne do szuflad i szafek


Dbaj o wygląd swoich mebli i własne zdrowie. System zamków centralnych pozwala na jednoczesne otwarcie tylko jednej szuflady w różnego rodzaju szafkach. W trakcie otwierania tylko jednej skrytki kilka innych zamków blokuje otwieranie także innych wejść, w konsekwencji zapobiega przechyłowi szafki. Z ... Więcej

Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZM-BL-040

Zamek meblowy kasetkowy 16 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZM-BL-039

Zamek meblowy kasetkowy 20 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZM-BL-041

Zamek meblowy kasetkowy 25 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZM-BL-042

Zamek meblowy kasetkowy 30 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Centralne do szuflad i szafek

Dbaj o wygląd swoich mebli i własne zdrowie. System zamków centralnych pozwala na jednoczesne otwarcie tylko jednej szuflady w różnego rodzaju szafkach. W trakcie otwierania tylko jednej skrytki kilka innych zamków blokuje otwieranie także innych wejść, w konsekwencji zapobiega przechyłowi szafki. Zamki z tej kategorii służą do zamykania mebli wykonanych z drewna, płyty wiórowej, w tym także wykonanych z HPL, MDF, tworzywa sztucznego, szkła a nawet z metalu. W zależności od użytych materiałów stosuje się odpowiednio dobrane zamki centralne w zależności od sposobu ich mocowania, jak i grubości materiału, przez który muszą "przejść" podczas mocowania. Rozwiązania te są używane przy zamykaniu rzędów szuflad po jednej stronie biurka, wykorzystywane także w sekretarzykach czy segregatorach bocznych. Łamane kluczyki w zestawach są dużo bardziej praktyczne i pomagają zachować należyte bezpieczeństwo.