Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Zamki wpuszczane do drzwi Metalplast Częstochowa


Szukasz zamknięcia, które Cię nie rozczaruje? Może po prostu poszukujesz dobrze pasujących do drzwi matowych, lakierowanych lub satynowych wykończeni? Nie musisz dalej szukać - wszystko jest w zasięgu Twojego kliknięcia. Zamki wpuszczane produkcji Metalplast Częstochowa - obecnie DOM Polska, charakt ...

Więcej

Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-CZ-010

Zamek wpuszczany 72/60 WC lakier prawy

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-CZ-011

Zamek wpuszczany 72/60 WC lakier lewy

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-CZ-871

Zamek bębenkowy 60/50 ECONOMIC piask. uniwersalny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-CZ-422

Zamek wpuszczany ZB-55 bębenkowy ocynk biały prawy

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-CZ-151

Zamek ZB-50 bębenkowy ocynk biały uniwersalny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-CZ-423

Zamek wpuszczany ZB-55 bębenkowy ocynk biały lewy

Dostępność
Wysyłka*: jutro
Liczba produktów 11
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zamki do drzwi

Szukasz zamknięcia, które Cię nie rozczaruje? Może po prostu poszukujesz dobrze pasujących do drzwi matowych, lakierowanych lub satynowych wykończeni? Nie musisz dalej szukać - wszystko jest w zasięgu Twojego kliknięcia. Zamki wpuszczane produkcji Metalplast Częstochowa - obecnie DOM Polska, charakteryzuje mocna konstrukcja, wysoka niezawodność oraz przystępna cena. Produkty te występują w standardowych rozmiarach, np. 72/50 czy 60/50. Firma Metalplast Częstochowa Dom Polska jest producentem z wieloletnią tradycją, dobrze znana na polskim rynku okuć. W tej grupie zamków wpuszczanych znajdziemy klasyczne produkty na wkładkę, na klucz lub WC, zamki oszczędnościowe, bezkluczowe oraz szereg nietypowych wyrobów takich jak na przykład zamek atestowany wielozastawkowy na klucz dwupiórowy do drzwi stalowych. Ofertę uzupełniają takie elementy jak zaczepy proste i kątowe. Producent dba o dobro swoich klientów i udziela kilkuletniej gwarancji na swoje wyroby, abyś Ty mógł spać spokojnie! Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń na naszą infolinię 61 815 00 86 udzielimy Ci pomocy.