Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Pozostałe


W tej grupie znajdą Państwo zarówno proste zamki z ryglem zamykanym wkładką bębenkową, jak bardzo solidny zapewniające bezpieczeństwo zamki trzpieniowe. Model Z-55 lub bardzo popularny Z-50, tzw. dodatkowy umożliwiający zamknięcie drzwi za pomocą wkładki, wersje rolkowe oraz bardzo wysokiej klasy wp ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-BY-120

Zamek drzwiowy ZTO 72/55 WB ocynk biały do drzwi KMT

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
88,74 zł
szt
ZP-BY-000

Zamek drzwiowy Z-50 (krótki)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZP-LI-000

Zamek wpuszczany 72/50 z blokadą zapadki, stal nierdzewna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
ZP-SE-953

Zamek VECTOR rolka z blachą zaczepową 35x22 ocynk

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
264,79 zł
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Pozostałe

W tej grupie znajdą Państwo zarówno proste zamki z ryglem zamykanym wkładką bębenkową, jak bardzo solidny zapewniające bezpieczeństwo zamki trzpieniowe. Model Z-55 lub bardzo popularny Z-50, tzw. dodatkowy umożliwiający zamknięcie drzwi za pomocą wkładki, wersje rolkowe oraz bardzo wysokiej klasy wpuszczane FORT, STARK, KFV oraz ECO. Zamki drzwiowe wpuszczane mają zastosowanie w różnego rodzaju drzwiach stalowych, a ich popularność w Polsce jest duża. Wyroby Stark są przebadane antywłamaniowo i posiadają bardzo wysoką 6 klasę zabezpieczenia, ryglowanie następuje za pomocą wkładki zębatej. Są to wysokiej klasy produkty - Stark-2 umożliwia współpracę z cięgnami góra-dół które są dołączone do kompletu w cenie zamka. Zamki polecane dla producentów drzwi drewnianych i stalowych lub na wymianę do drzwi firmy KMT. Wszystkie zamki z tej kategorii cechuje uniwersalność - nie posiadają one sprecyzowanej strony działania. Dzięki temu nie musisz się zamartwić czy Twój ostateczny wybór aby na pewno będzie otwierał się w pożądaną przez Ciebie stronę.