Zamki do drzwi przesuwnych


Wyposaż swoje nowe cztery ściany po swojemu

Myślałeś kiedyś o tym, jak przekształcić swój stary, spory pokój w dwa mniejsze, które będą znacznie bardziej przytulne? Drzwi przesuwne to nie tylko oszczędność miejsca, ale i dużo większa funkcjonalność przestrzeni. Wiele osób zasta ... Więcej


Liczba produktów 50
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-GS-001

Zamek do drzwi przesuwnych + uchwyty podł. z WC patyna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
114,78 zł
opk
ZP-GS-006

Zamek do drzwi przesuwnych + uchwyty podł. z WC złoty

Dostępność
Wysyłka*: jutro
114,78 zł
opk
ZP-GS-052

Zamek do drzwi przesuwnych + uchwyty kwadratowe WK chrom

Dostępność
Wysyłka*: jutro
122,65 zł
opk
ZP-GS-060

Zamek do drzwi przesuwnych + uchwyty kwadratowe WC chrom

Dostępność
Wysyłka*: jutro
141,18 zł
opk
ZP-RZ-460

Zamek do drzwi przesuwnych z okuciami (KL) OL-mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
92,11 zł
opk
ZP-RZ-461

Zamek do drzwi przesuwnych z okuciami (KL) OG-patyna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
95,67 zł
opk
ZP-RZ-450

Zamek do drzwi przesuwnych z okuciami WC OL-mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: jutro
109,83 zł
opk
ZP-RZ-451

Zamek do drzwi przesuwnych z okuciami WC OG-patyna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
127,56 zł
opk
ZP-RZ-452

Zamek do drzwi przesuwnych z okuciami WC CS-chrom-satyna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
95,67 zł
opk
Liczba produktów 50
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem
Opis - Zamki do drzwi przesuwnych

Wyposaż swoje nowe cztery ściany po swojemu


Myślałeś kiedyś o tym, jak przekształcić swój stary, spory pokój w dwa mniejsze, które będą znacznie bardziej przytulne? Drzwi przesuwne to nie tylko oszczędność miejsca, ale i dużo większa funkcjonalność przestrzeni. Wiele osób zastanawia się, czy w drzwiach przesuwnych w ogóle da się zainstalować zamek, bo kojarzą nam się one głównie z nietrwałym domknięciem, łatwym do sforsowania. Istnieje na rynku całe mnóstwo zamków do drzwi przesuwnych pakowanych w komplecie wraz z uchwytami, przez co wszystkie okucia do drzwi kolorystycznie i stylowo harmonizują. W naszym asortymencie z powodzeniem znajdziesz: zamek hakowy do drzwi przesuwnych, wspólne akcesoria, uchwyty, zaczepy oraz klucze. Występują one w wielu odmianach kolorystycznych — złoty, srebrny, chrom, chrom matowy, patyna, co sprawia, że bardzo łatwo jest dobrać pasujący do naszego wymarzonego wnętrza odcień. Dokładnie zastanów się jakiego typu zamknięcia potrzebujesz i wybierz to, które będzie najlepiej będzie pasowało do wystroju danego pokoju. W proponowanych przez nas ofertach możecie dostrzec także wersje na kluczyk (z tarczą okrągłą, podłużną lub kwadratową) oraz łazienkową. Ten wybór polecamy szczególnie producentom oraz usługowym zakładom stolarskim.


Kompletne zestawy zamków do drzwi przesuwnych drewnianych i nie tylko


Te modele odznaczają się stosunkowo niewielkimi rozmiarami i nierzadko poza samym uchwytem znajdującym się wewnątrz drzwi, zwanym też "naparstek", mamy szyldy wpuszczane w płytę. Daje to więcej możliwości i wygody użytkowania, na przykład, małym dzieciom, które jeszcze nie dosięgają do pełnoprawnego uchwytu. Zamki do drzwi przesuwnych sprawdzą się nie tylko w klasycznych drzwiach pokojowych, ale też doskonale będą pełnić swą rolę w drzwiach do garderoby czy skrytki. Często ludzie decydują się na drzwi przesuwne właśnie w pomieszczeniach o przeznaczeniu gospodarczym, czy kotłowni. Często jest w nich na tyle niewiele miejsca by móc pozwolić sobie na klasyczne drzwi jednoskrzydłowe i jednoczesną funkcjonalność przestrzeni. Zdarza się także, że drzwi przesuwne montowane są w łazienkach.


Zamek do drzwi przesuwnych lepszym wyborem dla osób z niepełnosprawnościami


Łatwość otwierania przy jednoczesnym braku nierówności na podłożu są dużym udogodnieniem. Zamek do drzwi przesuwny to świetne rozwiązanie też dla rodzin z malutkimi dziećmi — zaopatrz się w drzwi przesuwne z cichym domykiem, by nie generować zbyt dużego hałasu. Większość zamków wykonana jest niekorodującego materiału, jeśli jednak chcesz mieć stuprocentową pewność, że Twój zamek będzie służył Ci przez długie lata polecamy zaopatrzyć się w preparat Brunox Top—Lock Spray. Częste otwieranie i zamykanie wywołuje potrzebę naprawy, niekiedy nawet już po kilku latach od zamontowania. Zatem spray przyda się zarówno przy intensywnej eksploatacji lub bezpośrednim oddziaływaniu atmosferycznym (aż do — 55 stopni Celsjusza) i zaleca się stosowanie go raz w miesiącu. Działaniem prewencyjnym jest także pokrycie neutralizatorem rdzy na bazie żywic epoksydowych. Wówczas otwarcie zamka nie będzie już nigdy problemem. Pomagaj chronić środowisko i dbaj o swój mechanizm.