Cena:
-
Producenci:
atest
Kolor

Do bram garażowych


Mechanizm bajecznie prosty w obsłudze, a jednocześnie praktyczny i niezawodny. Zastanawiasz się jaki zamek do garażu będzie spiswyał sie najlepiej? Nasza oferta zamków do bram garażowych unoszonych jest zdominowana przez polskie, jakościowe wyroby firmy Kastel. Zamki Kastel znanej firmy Kowal służą ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZW-SZ-004

Zamek KASTEL-1 z prętami w pionie

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
90,89 zł
szt
ZW-SZ-005

Zamek KASTEL-2 z prętami w poziomie

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
88,98 zł
szt
ZW-SZ-006

Zamek KASTEL-4 z prętami uniwersalnymi

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
153,69 zł
szt
ZW-SZ-007

Zamek KASTEL-5 kpl. ryg. 200

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
KL-SZ-000

Klamka garażowa do zamka KASTEL

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Do bram garażowych

Mechanizm bajecznie prosty w obsłudze, a jednocześnie praktyczny i niezawodny. Zastanawiasz się jaki zamek do garażu będzie spiswyał sie najlepiej? Nasza oferta zamków do bram garażowych unoszonych jest zdominowana przez polskie, jakościowe wyroby firmy Kastel. Zamki Kastel znanej firmy Kowal służą do zamykania bram garażowych podnoszonych lub inaczej - uchylanych, magazynowych, krat, żaluzji i innych tego typu systemów. Dodatkowo dobry zamek do garażu może być wykorzystywany jako element wspomagający do drzwi. Model wyposażony w napęd elektryczny działa tak, że pociągając dźwignię zwolnimy zamek do garażu z ryglowania. Kiedy natomiast chcemy zamknąć wejście - siłownik uniesie rygle na zewnątrz. Jeśli dojdzie do usterki w przepływach prądu zamek może zostać otwarty kluczem oraz klamki. Zamek do garażu blaszanego ma świetną wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz estetyczne klamki z tworzywa w komplecie. Klasyczne i pasujące do każdego, nawet najbardziej nowoczesnego wnętrza. Ryglowanie dwupunktowe następuje poprzez wkładkę bębenkową i obrót klucza. Komplety w zależności od typu zawierają prowadzenia prętów, listwy ryglowe, zaczepy, prowadnice listew, podkładki i wkręty oraz uchwyty (klamki) do spuszczenia drzwi garażowych. Opatentowana konstrukcja gwarantuje niezawodność i bezawaryjną pracę. Zamek patentowy do garażu pozwala na zastosowanie także w wielu systemach drzwiowych i bramowych. Można go zamocować w dowolnym miejscu, co daje możliwość użycia większej ilości zabezpieczeń drzwi. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań prostej, klamki garażowej ze sznurkiem i pochwytem, która jednocześnie będzie miała dobrą trwałość -nie dało się trafić lepiej!