Cena:
-
Producenci:
Wymiar A
Wymiar B
Wymiar C
Wymiar D
Wymiar E od
Wymiar F
kolor
atest

Assa Abloy


Assa Abloy posiada bardzo bogate portfolio produktów, które jest dostosowane do przeróżnych segmentów rynku oraz charakterów pracy. Rozwiązania zabezpieczające, przygotowywane są na podstawie globalnych potrzeb w dobie technologicznego rozwoju. Znajdziesz u nas rozwiązania mechaniczne, elektromechan ... Więcej

Liczba produktów 15
Sortowanie:
Ilość na stronie:
BL-AA-000

Blacha zaczepowa do zamka NEMEF 1769/66, uniwersalna

Dostępność
Wysyłka*: jutro
KA-AA-006

Kantrygiel krótki półautomatyczny 2396

Dostępność
Wysyłka*: jutro
373,88 zł
szt
PR-AA-000

Prowadnica do kantrygli 1396/2396

Dostępność
Wysyłka*: jutro
ZP-AA-301
Oferta specjalna

Zamek ppoż. NEMEF OMEGA B20 1769/01P, 72/65/20, prawy, stal nierdzewna

Dostępność
Na zamówienie
15,38 zł
18,92 zł
23%
cena specjalna
39,81 zł
48,97 zł
23%
cena specjalna
Liczba produktów 15
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Assa Abloy

Assa Abloy posiada bardzo bogate portfolio produktów, które jest dostosowane do przeróżnych segmentów rynku oraz charakterów pracy. Rozwiązania zabezpieczające, przygotowywane są na podstawie globalnych potrzeb w dobie technologicznego rozwoju. Znajdziesz u nas rozwiązania mechaniczne, elektromechaniczne, różne metody zarządzania elektroniczą kontrolą dostępu i szeroką gamę zamków do drzwi przeciwpożarowych, dymoszczelnych. W skład fińsko-szweckiego koncernu wchodzą m.in. produkty Nemef i Corni, które od wielu już lat słynną ze swojej niezawodności. Zamki p.poż. to niezbędne elementy w każdym systemie dróg ewakuacyjnych. W ofercie znajdziesz między innymi zamki antypaniczne z różnymi funkcjami, gdzie mechanizm takiego zamka pozwala na otwarcie drzwi od wewnątrz jednym ruchem ręki i bez użycia klucza przez naciśnięcie drążka albo klamki. Interesuje Cię orzech cały lub dzielony, przeciwzamki, drążki, dźwignie, klamki i zaczepy? To wszystko znajdziesz właśnie u nas. Czym różnią się zwykłe zamki, a te które nazywane są przeciwpożarowymi? Zamki dedykowane Corni i Nemef do drzwi dymoszczelnych charakteryzują się wzmocnioną budową, by zapewnić prawidłową pracę skrzydła w wysokiej temperaturze. Każdy zamek tego typu posiada certyfikat potwierdzający ognioodporność zgodnie z panującymi normami. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące wyboru.