Lob


Produkty firmy Lob cieszą się uznaniem wśród wielu użytkowników. Najbardziej znany zamek listwowy ZDL, który funkcjonuje przy pomocy dwóch wkładek, także widnieje i w naszej ofercie. Zamek ten jest doskonałym i często polecanym, wielopunktowym zabezpieczeniem dla niemal każdych drzwi drewnianych. Mo ... Więcej

Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZP-LE-285

Zamek wielopunktowy ZDL200H03 72/55, 2-hakowy,ocynk żółty

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
291,88 zł
kpl
ZP-LE-286

Listwa płaska regulowana RPL200L04R lewa 2-hak. ocynk biały

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
87,23 zł
szt
ZP-LE-287

Listwa płaska regulowana RPL200L04R prawa 2-hak. ocynk biały

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
87,23 zł
szt
291,88 zł
Liczba produktów 6
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lob

Produkty firmy Lob cieszą się uznaniem wśród wielu użytkowników. Najbardziej znany zamek listwowy ZDL, który funkcjonuje przy pomocy dwóch wkładek, także widnieje i w naszej ofercie. Zamek ten jest doskonałym i często polecanym, wielopunktowym zabezpieczeniem dla niemal każdych drzwi drewnianych. Model ten został przebadany zgodnie z obowiązującą normą i uzyskał 5 klasę zabezpieczenia z odpornością na wiercenie, co świadczy o jego solidnym wykonaniu. Do drzwi wejściowych zalecamy zamki wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej stali. Zamki Lob idealnie sprawdzą się do instalacji w miejscach, gdzie panuje spora wilgoć i chwiejne warunki atmosferyczne. Oprócz tego w naszym asortymencie można znaleźć inne wyroby produkcji Lob jak np. listwy zaczepowe, wkładki, kłódki. Kupuj zawsze po najniższych cenach, na sparta.com.pl.