Siatki ścierne


Dobierz idealną gradację do własnych potrzeb. Każdy profesjonalny stolarz i tynkarz nie obejdą się w swojej pracy bez narzędzi, które będą perfekcyjnie wygładzały struktury. Siatki ścierne służą do czyszczenia i szlifowania tynku drewna, stali, tworzywa. Wyrównywanie powierzchni gładzi i płyt gipsow ... Więcej

Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
SI-DE-001

Siatka-SC. 80 arkusz 115x280

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SI-DE-003

Siatka-SC. 120 arkusz 115x280

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SI-DE-004

Siatka-SC. 150 arkusz 115x280

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SI-DE-005

Siatka-SC. 180 arkusz 115x280

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SI-DE-006

Siatka-SC. 220 arkusz 115x280

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Siatki ścierne

Dobierz idealną gradację do własnych potrzeb. Każdy profesjonalny stolarz i tynkarz nie obejdą się w swojej pracy bez narzędzi, które będą perfekcyjnie wygładzały struktury. Siatki ścierne służą do czyszczenia i szlifowania tynku drewna, stali, tworzywa. Wyrównywanie powierzchni gładzi i płyt gipsowch nigdy nie było prostsze. Klingspor to wiodący, światowy producent fantastycznej jakości wyrobów ściernych do różnego rodzaju powierzchni i wielu gradacjach. Oferuje on wielofunkcyjne rozwiązanie pasujące do różnych narzędzi. Tego typu akcesoria można wykorzystywać z obu stron, dzięki czemu są ona bardzo wydajne. W gamie produktowej możesz znaleźć różne rozmiary siatek do ścierania mechanicznego przy pomocy elektronarzędzi oraz ręcznego poprzez pace i klocki szlifierskie. Siatka także świetnie sprawuje się jako wyposażenie skrzynki narzędziowej i przydaje się gdy trzeba oczyścić metalowe powierzchnie z rdzy.