Tarcze widiowe do drewna


Zainwestuj w wygodę pracy. Tarcze do cięcia drewna Irwin charakteryzują się niezawodnością i precyzją pracy. Wiele modelów, rozmiarów i średnic z różnym przeznaczeniem. Jeśli majsterkowanie jest Twoim hobby, to nie obędziesz się bez widiowych narzędzi, które będą szalenie odporne na na wysoką temper ... Więcej

Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
PI-BA-069

Piła tarczowa 184x30/24z PRO do drewna Irwin

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
PI-BA-080

Piła tarczowa 210x30/20z CSB do drewna Irwin

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 2
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Tarcze widiowe do drewna

Zainwestuj w wygodę pracy. Tarcze do cięcia drewna Irwin charakteryzują się niezawodnością i precyzją pracy. Wiele modelów, rozmiarów i średnic z różnym przeznaczeniem. Jeśli majsterkowanie jest Twoim hobby, to nie obędziesz się bez widiowych narzędzi, które będą szalenie odporne na na wysoką temperaturę. Długie prace w drewnie mogą przysporzyć problemów, ponieważ gdy tarcze nagminnie są poddawane niemałej ilości energii. W rezultacie przy nieodpowienim osprzętowaniu można doprowadzić do stopienia się tworzywa, albo co gorsza - dorobić się pożaru. Inwestuj w dobrej jakości produkty, dedykowane pod Twoje potrzeby.
Długa trwałość ostrzy Irwin jest dowodem na ich znakomitą jakość. Własnoręcznie twórz meble, altany, półki, regały, tnij panele, płyty wiórowe, ścianki działowe. Pamiętaj: im większa ilość zębów na tarczy, tym większa szansa, że twój narożniki materiału pozostaną niepotrzępione.