Miary


Akcesoria miernicze to jedne z podstawowych przedmiotów użytku codziennego na budowie czy podczas remontu. Miary zwijane Medid, Stabila, Irwin i Stanley zostały wykonane z porządnej stali, która jest odporna na ścieranie, uszkodzenia i rdzę. Obydwie marki to rozpoznawalni, światowi producenci narzęd ... Więcej

Liczba produktów 9
Sortowanie:
Ilość na stronie:
MI-BA-001

Miara 3 m zwijana IRWIN

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
MI-BA-002

Miara 5 m zwijana IRWIN

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
MI-DB-010

Miara 8m Irwin

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
MI-ST-046

Miara STANLEY 3m. 30-487

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
MI-ST-047

Miara STANLEY 5m. 30-497

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
MI-ST-048

Miara STANLEY 8m. 30-457

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 9
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Miary

Akcesoria miernicze to jedne z podstawowych przedmiotów użytku codziennego na budowie czy podczas remontu. Miary zwijane Medid, Stabila, Irwin i Stanley zostały wykonane z porządnej stali, która jest odporna na ścieranie, uszkodzenia i rdzę. Obydwie marki to rozpoznawalni, światowi producenci narzędzi ręcznych, które są doceniane przez budowlanych specjalistów i architektów. Modele, którymi dysponujemy występują w różnych długościach, dzięki czemu łatwo możemy dobrać odpowiednie narzędzie do naszych indywidualnych potrzeb. Posiadamy także modele z zawieszkami, dzięki czemu przemieszczanie się z nimi oraz przechowywanie jest prostsze. Część z nich posiada magnetyczne zaczepy, wobec czego mierzenie w pojedynke staje się przyjemnym elementem. Jęsli natomiast chcesz zastąpić całą masę ciężkich akcesoriów jednym - wybierz dalmierz laserowy. Jest to małe, niepozorne urządzenie które sporo potrafi. W jego przypadku możesz zapomnieć o noszeniu taśmy pomiarowej, kalkulatora czy poziomicy. Z jego pomocą bardzo dokładne oszacujesz pole powierzchni, a nawet objętość nawet w pomiarach przerywanych.
Z nami zaopatrzysz się także w pasy oraz uchwyty narzędziowe by zapewnić sobie swobodę ruchów.