Otwornice


Wycinaj otwory, jak profesjonalista. Otwornice do drewna to perfekcyjne narzędzie do wykrawania sporej wielkości otworów. Cylindryczne wiertło - i do tego ostre jak przysłowiowa brzytwa to element, którego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie. Każdy amator majsterkowania, cieśla, stolarz będzie zad ... Więcej

Liczba produktów 21
Sortowanie:
Ilość na stronie:
WI-TR-050

Wiertło do zawiasy puszkowej XDC-26 mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
WI-TR-053

Wiertło puszkowe do drewna 35 mm ostrze widiowe

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OT-TR-000

Otwornice do drewna z adapterem 19-64 mm (11 szt.) (CON-HSW-1806)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
OT-TR-001

Otwornice do drewna z adapterem 51-102 (9 szt.) (CON-HSW-1808)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
SZ-TR-000

Szablony do wycinania blatów kuchennych 700mm

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
168,83 zł
szt
Liczba produktów 21
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Otwornice

Wycinaj otwory, jak profesjonalista. Otwornice do drewna to perfekcyjne narzędzie do wykrawania sporej wielkości otworów. Cylindryczne wiertło - i do tego ostre jak przysłowiowa brzytwa to element, którego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie. Każdy amator majsterkowania, cieśla, stolarz będzie zadowolony efektów, które można osiągnąć tego typu narzędziami. Jeśli lubisz bawić się w projekty typu DIY: tworzyć krzesła krzesła, półki, szafki do swojego mieszkania to z pewnością otwornice są końcówkami jakich potrzebujesz. Posiadamy produkty zarówno ze stali jak i węglika spiekanego, cechujące się olbrzymią wytrzymałością. Dysponujemy także otwornicami o różnych średnicach, które przydają się w konkretnej obróbce drewna. W razie ewentualnych pytań i wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą Ci cennych wskazówek, dzięki którym możliwe będzie dokonanie zakupu, który przez długi czas będzie cieszył swoją funkcjonalnością.