Oleje


Oleje konserwujące, smarujące i czyszczące - produkty niezbędne w każdej skrzynce narzędziowej

Oleje uniwersalne w sprayu to wszechstronne produkty, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach. Olej uniwersalny w sprayu jak sama nazwa mówi - ma bardzo dużo ... Więcej


Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
OL-BE-000

Olej uniwersalny BEKO TecLine B10, 150 ml (GTU-03)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
OL-BE-001

Olej uniwersalny BEKO TecLine B10, 400 ml (GTU-03)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
SP-BE-000

Cynk-Spray BEKO TecLine 400ml, srebrny połysk

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
SP-BE-010

Smar silikonowy Siliconspray BEKO TecLine 400ml (GTU-03)

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
SP-BE-001

Cynk-Spray BEKO TecLine 400ml, srebrny matowy

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
18,08 zł
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Oleje

Oleje konserwujące, smarujące i czyszczące - produkty niezbędne w każdej skrzynce narzędziowej


Oleje uniwersalne w sprayu to wszechstronne produkty, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach. Olej uniwersalny w sprayu jak sama nazwa mówi - ma bardzo dużo zastosowań. Mogą być używane do smarowania narzędzi ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych. Smary zapobiegają one rdzewieniu i utrzymaniu narzędzi w dobrym stanie. Nadają się też do smarowania łańcuchów, przerzutek, prowadnic i innych ruchomych części roweru. Można je wykorzystać do smarowania suwaków w torbach, plecakach lub ubraniach, by płynnie pracowały. Oleje uniwersalne w aerozolu są skutecznym narzędziem do usuwania skrzypienia drzwi - smaruje się nimi zawiasy, wkładki i zamki. Można je stosować do smarowania noży w kosiarkach, łańcuchów w pilarkach łańcuchowych, oraz innych narzędzi ogrodniczych. Olej do gwintowania BEKO będzie sprawdzał się przy wierceniu, toczeniu i frezowaniu i będzie wydłużał żywotność narzędzi. Smar w sprayu zapobiega korozji na metalowych powierzchniach, dlatego warto go używać także do wybranych części samochodu. Tłuste preparaty pomagają też w rozluźnianiu skorodowanych elementów, co ułatwia i przyspiesza ich demontaż. Mogą to być wszelkiego rodzaju śruby, wkręty, zamki czy bardzo stare wkładki do drzwi, o które nikt nie dbał, przez co zdążyły zardzewieć. W naszej ofercie posiadamy specjalny produkt służący specjalnie do czyszczenia, smarowania i konserwacji za wkładek, zamków, kłódek, siłowników, prowadnic i przekładni - Brunox Top-Lock Spray. Sklep sparta.com.pl oferuje też preparaty, dzięki którym możemy przeprowadzić cynkowanie na zimno. Produkty takie jak cynk-spray BEKO pomagają stworzyć powierzchnię wypierającą wodę i zabezpiecza przed tworzeniem rdzy. Jeśli mają Państwo pytanie - prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta, z chęcią rozwiejemy Państwa wątpliwości i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.