Cena:
-
Producenci:
Rodzaj_otw
Rozmiar
Powloka

Gałki z szyldem okrągłym


Biorąc pod uwagę fakt, iż w szczególny sposób ważna jest dla nas estetyka wykończenia, postanowiliśmy umożliwić naszym klientom zakup pięknych i eleganckich klamek pałacowych i kościelnych. Te odlewane z mosiądzu wyroby polskiej produkcji występują w naszej ofercie sprzedaży w bardzo atrakcyjnych ce ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KL-OT-093

Klamka drzwiowa mosiężna KOŚCIELNA 72 WC

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
285,49 zł
kpl
GA-OT-011

Gałka stała mosiądz 1 szt.

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
134,45 zł
szt
GA-OT-010

Gałka stała patyna 1 szt.

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
141,18 zł
szt
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Gałki z szyldem okrągłym

Biorąc pod uwagę fakt, iż w szczególny sposób ważna jest dla nas estetyka wykończenia, postanowiliśmy umożliwić naszym klientom zakup pięknych i eleganckich klamek pałacowych i kościelnych. Te odlewane z mosiądzu wyroby polskiej produkcji występują w naszej ofercie sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Kolejnym atutem jest odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Ich solidność , ciekawe wzornictwo oraz dostępność rozmaitych wariantów kolorystycznych wpływają na to, że wymagania nowych użytkowników spełniane są w stu procentach. Posiadamy modele o typowych rozmiarach i opcjach zamykania.