Klamka Wala na krótkim szyldzie H6S26/SK3S42G6, czarna anoda

KL-WW-075

Cena:
163,14 zł netto
200,66 zł
23%
Dostępność:
Duża ilość
możliwa sprzedaż jednostkowa
Wysyłka*:
poniedziałek
Zamów teraz

Klamka Wala na krótkim szyldzie H6S26/SK3S42G6, czarna anoda

Klamki z szyldem krótkim w odbiorze są o wiele bardziej delikatne, przez co wpisują się w styl opierający się na popularnym ostatnio minimalizmie. Szersza, zdefiniowana rękojeść nie tylko nadaje surow ... Więcej
Producent: Wala
Opis - Klamka Wala na krótkim szyldzie H6S26/SK3S42G6, czarna anoda

Klamki z szyldem krótkim w odbiorze są o wiele bardziej delikatne, przez co wpisują się w styl opierający się na popularnym ostatnio minimalizmie. Szersza, zdefiniowana rękojeść nie tylko nadaje surowości, ale także jest wysoce ergonomiczna i funkcjonalna. Mocowanie mechanizmu takiej klamki jest identyczne jak w przypadku modelu WALA na długim szyldzie - odbywa się za pomocą nitonakrętek. Strona wewnętrzna oraz zewnętrzna są montowane niezależnie od profilu drzwi. Budowa klamki drzwiowej na krótkim szyldzie oparta jest na niezawodnym mechanizmie sprężynowym, który producent testował kilka lat i jego finalną wersję możemy oglądać w tym oto modelu.
Klamka WALA to produkt o nowoczesnym wyglądzie świetnie wpisujący się w aktualne standardy architektury. Gwaranacja szybkiego i łatwego montażu. Produkt dopasowany do szyldów WALA, które także utrzymane są w loftowym designie. Klamki zewnętrzne odporne są na działanie promieni UV, zimna czy wilgoci.


Dostępne kolory: anoda czarna, stal nierdzewna INOX.

W czym możemy pomóc?

Zostaw wiadomość
sklep@sparta.com.pl
Zadzwoń do nas
61 815 00 86

 

Zostaw numer telefonu

oddzwonimy

Promocja
PI-DB-050
Piana pistoletowa GUNFOAM-2002 750ml niskorozpręż.
21,03 zł
25,87 zł
szt
cena promocyjna