Klamko-klamka drzwiowa na krótkim szyldzie H626/S5S34G6 anoda czarna

KL-WW-103

Cena:
179,40 zł netto
220,66 zł
23%
Dostępność:
Niska ilość
możliwa sprzedaż jednostkowa
Jednostka: kpl
Wysyłka*:
dzisiaj/jutro
Zamów teraz

Klamko-klamka drzwiowa na krótkim szyldzie H626/S5S34G6 anoda czarna

Klamki z szyldem krótkim w odbiorze są o wiele bardziej delikatne, przez co wpisują się w styl opierający się na popularnym ostatnio minimalizmie. Szersza, zdefiniowana rękojeść nie tylko nadaje surow ... Więcej
Producent: Wala
Opis - Klamko-klamka drzwiowa na krótkim szyldzie H626/S5S34G6 anoda czarna

Klamki z szyldem krótkim w odbiorze są o wiele bardziej delikatne, przez co wpisują się w styl opierający się na popularnym ostatnio minimalizmie. Szersza, zdefiniowana rękojeść nie tylko nadaje surowości, ale także jest wysoce ergonomiczna i funkcjonalna. Mocowanie mechanizmu takiej klamki jest identyczne jak w przypadku modelu WALA na długim szyldzie - odbywa się za pomocą nitonakrętek. Strona wewnętrzna oraz zewnętrzna są montowane niezależnie od profilu drzwi. Budowa klamki drzwiowej na krótkim szyldzie oparta jest na niezawodnym mechanizmie sprężynowym, który producent testował kilka lat i jego finalną wersję możemy oglądać w tym oto modelu.
Klamka WALA to produkt o nowoczesnym wyglądzie świetnie wpisujący się w aktualne standardy architektury. Gwaranacja szybkiego i łatwego montażu. Produkt dopasowany do szyldów WALA, które także utrzymane są w loftowym designie. Klamki zewnętrzne odporne są na działanie promieni UV, zimna czy wilgoci.


Dostępne kolory: anoda czarna, stal nierdzewna INOX.
Osoby, które wybrały ten towar kupiły również:

W czym możemy pomóc?

Zostaw wiadomość
sklep@sparta.com.pl
Zadzwoń do nas
61 815 00 86

 

Zostaw numer telefonu

oddzwonimy