Szyfrowe mechniczne


Idealnym wyborem stanowiącym wygodne rozwiązanie w wielu zastosowaniach, pozwalającym na otwieranie drzwi za pomocą szyfru zamiast używania tradycyjnego klucza są zamki szyfrowe. Rozwiązanie to sprawdza się jeśli drzwi są obsługiwane przez większą ilość osób. Zamknięcia tego typu zazwyczaj nie gwara ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZW-HR-990

Klamka-zamek mechaniczny szyfrowy B-Harko, srebrny

Dostępność
Wysyłka*: jutro
175,29 zł
kpl
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Szyfrowe mechniczne

Idealnym wyborem stanowiącym wygodne rozwiązanie w wielu zastosowaniach, pozwalającym na otwieranie drzwi za pomocą szyfru zamiast używania tradycyjnego klucza są zamki szyfrowe. Rozwiązanie to sprawdza się jeśli drzwi są obsługiwane przez większą ilość osób. Zamknięcia tego typu zazwyczaj nie gwarantują maksymalnej ochrony pomieszczeń, lecz są bardzo wygodne w użyciu i zwalniają od często przykrego obowiązku noszenia kluczy. Są one bardzo praktyczne w domkach jednorodzinnych, kiedy spędzając czas w ogrodzie nie chcemy obarczać się kluczami, jednak oczekujemy, aby drzwi do domu były zamknięte. Umożliwiają naturalne tworzenie systemów jednego klucza kilka par drzwi może otwierać się za pomocą tego samego kodu. Część modeli kodowych pozwala na budowę systemów typu Master Key, czyli systemów kapitańskich, systemów klucza matki. Oferujemy artykuły do drzwi wewnątrzlokalowych, do hoteli, pensjonatów czy gospodarstw agroturystycznych. Zaletą tych produktów jest ich estetyczny i elegancki wygląd, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.