Biometryczne Master Lock


Zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie zabezpieczyć cenne przedmioty przed wszelakimi próbami rabunku. Najcichszy system wprowadzania kombinacji, który wraz z siłownikiem gazowym gwarantuje dyskretny i szybki dostęp do jego wnętrza. Skrytki szyfrowe Master Lock działają na zasadzie nowoczesnej ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Biometryczne Master Lock

Zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie zabezpieczyć cenne przedmioty przed wszelakimi próbami rabunku. Najcichszy system wprowadzania kombinacji, który wraz z siłownikiem gazowym gwarantuje dyskretny i szybki dostęp do jego wnętrza. Skrytki szyfrowe Master Lock działają na zasadzie nowoczesnej technologii jaką jest czytnik biometryczny. Dodatkowe, cyfrowe zabezpieczenia dają podwójne poczucie bezpieczeństwa. Sejfy te cechują się długotrwałą żywotnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Idealne miejsce na przechowywanie pieniędzy, biżuterii, dysków zewnętrznych, ważnych dokumentów, dzięki wygodnym, wyjmowanym przegródkom, umożliwiającym organizację. Biometryczne skrytki Master Lock są niezwykle praktyczne i pozwalają także na montaż poziomy do podłoża. Zaopatrz się w sejfy od najlepszych producentów już dzisiaj - nie możesz pozwolić, by Twoje cenne skarby zostały skradzione.