Bulaje

Dbając o jak najlepsze wyposażenie naszego sklepu i zadowolenie naszych klientów, staramy się na bieżąco dostosowywać poszczególne produkty do zapotrzebowań nowych użytkowników. W poniższej ofercie znalazły się haczyki okienne, haki huśtawkowe, wieszaki na klucze oraz bulaje drzwiowe, czyli okrągłe ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Bulaje

Dbając o jak najlepsze wyposażenie naszego sklepu i zadowolenie naszych klientów, staramy się na bieżąco dostosowywać poszczególne produkty do zapotrzebowań nowych użytkowników. W poniższej ofercie znalazły się haczyki okienne, haki huśtawkowe, wieszaki na klucze oraz bulaje drzwiowe, czyli okrągłe szyby umieszczne w drzwiach, zwiekszające estetykę drzwi i pozwalające na doświetlanie pomieszczeń. Polecamy bulaje z szybą wstawianą lub wklejaną, matową i czystą, których średnica wynosi 320 mm. Szczegółowe opisy grup i modeli znajdują się w dalszej części oferty.