Cena:
-
Producenci:

Kwadratowe


Współcześnie trudno znaleźć dom w którym nie ma zabudowy szafy z drzwiami przesuwnymi, w nich uchwytu drzwiowego. Rozwiązania drzwi przesuwnych są powszechne w sypialniach, garderobach na korytarzach mieszkań i domów jednorodzinnych. Znajdziemy je również w wielu pokojach hotelowych, a także innych ... Więcej

Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
UH-GS-035

Uchwyt kwadratowy do drzwi przesuwnych wpuszczany patyna

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-GS-033

Uchwyt kwadratowy do drzwi przesuwnych wpuszczany złoty

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-GS-034

Uchwyt kwadratowy do drzwi przesuwnych wpuszczany złoty matowy

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-WA-020

Pochwyt do drzwi przesuwnych kwadrat 29mm, chrom

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-WA-058

Uchwyt do drzwi przesuwnych kwadratowy 55x55 mm, satyna (2 szt)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 8
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Kwadratowe

Współcześnie trudno znaleźć dom w którym nie ma zabudowy szafy z drzwiami przesuwnymi, w nich uchwytu drzwiowego. Rozwiązania drzwi przesuwnych są powszechne w sypialniach, garderobach na korytarzach mieszkań i domów jednorodzinnych. Znajdziemy je również w wielu pokojach hotelowych, a także innych pomieszczeniach na przykład w biurach jako szafy na akta. Drzwi przesuwane wymagają użycia pochwytu. Oferujemy pochwyty do drzwi przesuwnych w różnych wykonaniach w tej grupie znajdziemy pochwyty kwadratowe i okrągłe. O różnorodnych kształtach, pełne, połówkowe, pokryte mosiądzem, w kolorze patyna dobrze komponujące się z drzwiami w kolorach brązowych oraz nowoczesne uchwyty satynowe lub ze stali nierdzewnej. W większości rozwiązań śruby są ukryte i niewidoczne z zewnątrz co podnosi estetykę drzwi. W zależności od potrzeb możemy dobrać pochwyty o różnej średnicy i wielkości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą, służymy pomocą w doborze okuć do Państwa systemów drzwi przesuwnych.