Lokalizatory

Jednym z naszych celów, które sobie stawialiśmy było proponowanie Państwu bezpieczeństwa. Do tego zaliczają się również innowacyjne lokalizatory notiOne, które umożliwiają odnalezienie zagubionych drobnych przedmiotów np. Klucze, portfele, walizki, po bardziej wartościowe rowery czy nawet samochody. ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Lokalizatory

Jednym z naszych celów, które sobie stawialiśmy było proponowanie Państwu bezpieczeństwa. Do tego zaliczają się również innowacyjne lokalizatory notiOne, które umożliwiają odnalezienie zagubionych drobnych przedmiotów np. Klucze, portfele, walizki, po bardziej wartościowe rowery czy nawet samochody. Ale co naważniejsze, dzięki lokalizatorom notiOne możecie Państwo zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom. Dzięki aplikacji można zlokalizować nadajnik z dokładnością do 80 m, wyzwolić sygnał dźwiękowy, prześledzić lokalizację z ostatnich 30 dni. Bardzo polecamy to rozwiązanie, które jest efektem pracy polskich programistów i konstruktorów.