Cena:
-
Producenci:

Prostokątne


Obecnie trudno znaleźć mieszkanie w którym nie znajdziemy szafy z drzwiami przesuwnymi. Rozwiązania te są powszechnie stosowane w sypialniach, garderobach na korytarzach mieszkań i domów jednorodzinnych. Powszechnie są również wykorzystywane w pokojach hotelowych, a także innych pomieszczeniach na p ... Więcej

Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
UH-AG-000

Uchwyt wpuszczany 1-94x35 kolor nikiel

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-AG-001

Uchwyt wpuszczany 1-94-35 kolor mosiądz

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-GS-007

Uchwyt prostokątny do drzwi przesuwnych bez otworu czarny mat

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
UH-WA-021

Uchwyty samoprzylepne ZNAL do drzwi przesuwnych (2szt.)

Dostępność
Wysyłka*: poniedziałek
Liczba produktów 10
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Prostokątne

Obecnie trudno znaleźć mieszkanie w którym nie znajdziemy szafy z drzwiami przesuwnymi. Rozwiązania te są powszechnie stosowane w sypialniach, garderobach na korytarzach mieszkań i domów jednorodzinnych. Powszechnie są również wykorzystywane w pokojach hotelowych, a także innych pomieszczeniach na przykład w biurach jako szafy na archiwa. Każde takie drzwi wymagają jednak użycia pochwytu. Oferujemy w tej grupę pochwyty do drzwi przesuwnych prostokątne i owalne, w bardzo różnych wykonaniach w tym ze stali nierdzewnej. Uchwyty retro do drzwi przesuwnych i szaf. Zapewniają one komfort użytkowania są produktami wysokiej jakości. Pozytywnie wpływają na ogólną estetykę i stanowią idealne wykończenie systemów drzwiowych. Dysponujemy różnymi modelami o oryginalnych kształtach, ze śrubami chowanymi lub widocznymi, także pochwyty z płytką maskującą. Nasi Klienci mogą również dopasować kolor do pozostałych okuć drzwiowych lub elementów wyposażenia wnętrza. Proponujemy m.in. chrom, nikiel-satyna, mosiądz, złoty, patyna.