Rejestracja czasu pracy

Rejestatory znacznie ułatwiają zarządzanie czasem pracy, zapewniają precyzyjne jego rozliczanie i redukcję kosztów. Baczna obserwacja rejestracji czasu pracy poprawia efektywność działania przedsiębiorstwa. Następuje automatyczna rejestracja wejść do pracy, wyjść z pracy, wyjść służbowych i prywatn ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Rejestracja czasu pracy

Rejestatory znacznie ułatwiają zarządzanie czasem pracy, zapewniają precyzyjne jego rozliczanie i redukcję kosztów. Baczna obserwacja rejestracji czasu pracy poprawia efektywność działania przedsiębiorstwa. Następuje automatyczna rejestracja wejść do pracy, wyjść z pracy, wyjść służbowych i prywatnych- monitorowanie obecności gości. Proponujemy rozwiązania holenderskiej firmy Safescan.