Sprężynowe


Jakie są zalety zasuwy sprężynowej bramowej?

Zasuwa sprężynowa jest to proste urządzenie, które można łatwo zainstalować i od razu korzystać z jego funkcji. Zasuwa oferuje dobry poziom bezpieczeństwa, ponieważ może skutecznie blokować przed dostaniem się do domu ... Więcej


Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
ZS-SW-007

Zasuwa sprężynowa 250 czarna z drewnianą rączką

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZS-SW-008

Zasuwa sprężynowa 300 czarna z drewnianą rączką

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZS-SW-009

Zasuwa sprężynowa 500 czarna z drewnianą rączką

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZS-SW-015

Zasuwa sprężynowa 250 ocynk z drewnianą rączką

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
ZS-SW-014

Zasuwa sprężynowa 300 ocynk z drewnianą rączką

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
Liczba produktów 5
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Sprężynowe

Jakie są zalety zasuwy sprężynowej bramowej?


Zasuwa sprężynowa jest to proste urządzenie, które można łatwo zainstalować i od razu korzystać z jego funkcji. Zasuwa oferuje dobry poziom bezpieczeństwa, ponieważ może skutecznie blokować przed dostaniem się do domu obcych ludzi i zwierząt. Zasuwy sprężynowe posiadają mechanizm innej budowy niż tradycyjne zamki - przez co mogą stanowić dodatkowe zabezpieczenie, które nie będzie łatwe do sforsowania. Zasuwy sprężynowe bramowe są specjalnymi mechanizmami stosowanymi do zabezpieczania bram przed przypadkowym otwarciem lub zamknięciem. Jest to również niedrogi sposób na skuteczne zamknięcie bramy, który uniemożliwi samoczynne otwarcie bramy pod wpływem wiatru lub innych czynników zewnętrznych.Zasuwy do bram są zwykle wykonane z wytrzymałych materiałów. Zapewnia to długotrwałą wytrzymałość i niezawodność, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Zasuwy sprężynowe bramowe mogą być stosowane do różnych rodzajów bram, takich jak bramy wjazdowe, ogrodzeniowe, przemysłowe itp. Są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Zasuwa sprężynowa bramowa oferuje szybki i prosty montaż, który nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani umiejętności technicznych do instalacji. To czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób chcących samodzielnie ulepszyć swoje ogrodzenie.