Wycieraczki

W poniższej kategorii w dziale galanterii nie mogło zabraknąć również wycieraczek. Oferujemy metalowe, ocynkowane modele w różnych rozmiarach. Dostępne są także specjalne warianty z przeznaczeniem do kostki brukowej. Ze względu na to, że są one narażone na ogromną częstotliwość użytkowania, wykonani ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Wycieraczki

W poniższej kategorii w dziale galanterii nie mogło zabraknąć również wycieraczek. Oferujemy metalowe, ocynkowane modele w różnych rozmiarach. Dostępne są także specjalne warianty z przeznaczeniem do kostki brukowej. Ze względu na to, że są one narażone na ogromną częstotliwość użytkowania, wykonanie tych produktów odznacza się najwyższą jakością, która umożliwia stosowanie ich przez wiele lat. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która została przygotowana specjalnie dla Państwa.