Zasuwy drzwi garażowych


Niestety kradzieże pojazdów cały czas zdarzają się w wielu miejscach. Dlatego jako właściciel auta musisz odpowiednio zabezpieczyć garaż. Oferujemy naszym klientom wysokiej klasy zasuwy do drzwi garażowych. Z ich pomocą zadbają Państwo o bezpieczeństwo swojego pojazdu i innych sprzętów znajdujących się w garażu.

Zasuwy te to specjalne okucia budowlane służące do zamykania najróżniejszych drzwi garażowych, również dużych skrzydeł. Dobierz odpowiedni rozmiar do żądanej wysokości, zamontuj w kilku łatwych krokach i ciesz się prostotą działania. Wystarczy, że przesuniesz dźwignię i zablokujesz drzwi solidnym, stalowym trzpieniem.

Więcej

Liczba produktów 12
Sortowanie:
Ilość na stronie:
BA-NA-002

Zasuwa garażowa baskwilowa 2,15 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
BA-NA-004

Zasuwa garażowa baskwilowa 2,50 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
BA-NA-006

Zasuwa garażowa baskwilowa 2,70 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
BA-NA-010

Zasuwa garażowa baskwilowa 3,00 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
BA-NA-015

Zasuwa garażowa baskwilowa 3,50 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
86,76 zł
szt
BA-NA-016

Zasuwa garażowa baskwilowa 4,00 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
108,82 zł
szt
BA-GA-050

Zasuwa garażowa baskwilowa z klamką 2,15 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
BA-GA-052

Zasuwa garażowa baskwilowa z klamką 2,30 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
BA-GA-055

Zasuwa garażowa baskwilowa z klamką 2,50 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
83,08 zł
szt
BA-GA-060

Zasuwa garażowa baskwilowa z klamką 2,70 m, czarna

Dostępność
Wysyłka*: dzisiaj/jutro
84,84 zł
szt
BA-OP-007

Zasuwa garażowa K 250 cm

Dostępność
Na zamówienie
48,66 zł
BA-OP-009

Zasuwa garażowa K 300 cm

Dostępność
Na zamówienie
57,00 zł
Liczba produktów 12
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Zasuwy, blokady parkingowe

Jakie zasuwy garażowe będą najbardziej odpowiednie?

Chcesz zabezpieczyć swoje rzeczy? Musisz wybrać wytrzymałe rozwiązanie. W naszej hurtowni online znajdziesz różnorodne okucia budowlane, w tym także wysokiej klasy zasuwy garażowe. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, masz całkowitą pewność, że jest to wyrób z wysokiej półki.

Współpracujemy z najlepszymi producentami zasuw bramowych. Dzięki temu w naszej ofercie dostępne są wyroby wykonane z wytrzymałych materiałów, i zmienne warunki atmosferyczne. Masz zatem całkowitą pewność, że zasuwy do drzwi garażowych przetrwają nawet mroźną zimę i nadal będą poprawnie funkcjonować.

Wybierz zasuwę garażową dopasowaną do swoich potrzeb

W naszym sklepie z zasuwami do drzwi garażowych znajdziesz popularne baskwile drzwiowe w długościach od 2 metrów do 4,5 metra. To właśnie takie produkty i pozwalają na zablokowanie wolnego skrzydła w drzwiach garażowych. Zastosowanie tych wyrobów to jeden z najpopularniejszych i niezawodnych sposobów na podniesienie standardów bezpieczeństwa we własnym otoczeniu. Idealnie sprawdzą się przy garażach wolnostojących na posesjach, jak i przy budynkach sąsiadujących ze sobą zlokalizowanych na miejskich osiedlach.

Co więcej, oferujemy różne rodzaje produktów. U nas znajdziesz:

  • zasuwy czołowe,
  • zasuwy pionowe do drzwi garażowych,
  • zasuwy sprężynowe,
  • zasuwy garażowe z klamką.
  • Dostępne są rozmaite warianty kolorystyczne i rozmiary. Dzięki temu z łatwością dobierzesz opcje najbardziej dopasowaną do innych okuć budowlanych.

Zasuwy bramowe dostępne w naszym sklepie online to produkty niezwykle różnorodne w rozmaitych cenach. Zasuwy do bram garażowych to nie jedyny produkt z naszej oferty. Mamy również dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które dysponują własnym miejscem parkingowym. Profesjonalne blokady parkingowe sprawdzą się przede wszystkim w zatłoczonych miastach, gdzie trudno znaleźć wolną przestrzeń postojową.