Blokady parkingowe


Atrakcyjne ceny - blokady parkingowe Poznań Blokady parkingowe, które posiadamy w ciągłej sprzedaży, zawsze w atrakcyjnych cenach, stanowią najlepsze i najskuteczniejsze zabezpieczenie miejsca postojowego przed jego nieuprawnionym zajęciem. Wszystkie modele, które ... Więcej

Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
BL-HR-000
Oferta specjalna

Blokada parkingowa model A

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
224,56 zł
276,21 zł
23%
cena specjalna
BL-HR-001
Oferta specjalna

Blokada parkingowa model B

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
137,90 zł
169,62 zł
23%
cena specjalna
BL-HR-003
Oferta specjalna

Blokada parkingowa model D

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
148,50 zł
182,66 zł
23%
cena specjalna
BL-HR-002
Oferta specjalna

Blokada parkingowa model B, bezpieczna ze sprężyną

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
297,50 zł
365,92 zł
23%
cena specjalna
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Blokady parkingowe

Atrakcyjne ceny - blokady parkingowe Poznań


Blokady parkingowe, które posiadamy w ciągłej sprzedaży, zawsze w atrakcyjnych cenach, stanowią najlepsze i najskuteczniejsze zabezpieczenie miejsca postojowego przed jego nieuprawnionym zajęciem. Wszystkie modele, które posiadamy, charakteryzują się stabilną konstrukcją, uniemożliwiającą chwianie się produktu. Wśród modeli dostępnych w naszej ofercie znaleźć można blokady parkingowe typu motyl, którymi możemy operować manualnie, a pozycję zabezpieczyć poprzez przekręcenie klucza we wbudowanej wkładce. Blokady parkingowe tego typu nazywane są także trójramiennymi lub po prostu motylkowymi. Wynika to ze sposobu budowy, którą charakteryzuje słupek ze dwoma skrzydełkami na jego górze. Odblaskowe elementy sprawiają, że blokada jest widoczna nawet z daleka w trakcie nocy. Uszczelki słupków chronią przed tworzeniem się rdzy i uszkodzeń na ocynku. Duże zapory parkingowe mają w zestawie mocne kłódki, które pozwalają na zablokowanie słupków w jednej pozycji. Blokady parkingowe typu U słyną z ocynkowanych materiałów i solidnej budowy. Czerwone, odblaskowe pasy będą ostrzegały przed potencjalnym przeoczeniem uaktywnionej blokady na miejscu parkingowym i uszkodzeniem auta. Grube i masywne profile konstrukcji to gwarancja jakości i długiego użytkowania. Barierka ochronna z bezpieczną ze sprężyną ma za zadanie zapobiegać poważnym uszkodzeniom samochodu w przypadku użycia dużej siły. Miejsca parkingowe, obok których ruch jest zwiększony, warto zaopatrzyć w słupki czy zapory parkingowe. Podniesione - będą stanowić rezerwację miejsca przykładowo dla właścicieli, pracowników czy dostawców danego sklepu, którzy po prostu są zmuszeni zaparkować w tym miejscu. Stosowane są najczęściej przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe czy inne instytucje. Jeśli chcesz zapobiec ciągłemu zajmowaniu wyznaczonych miejsc parkingowych przez osoby trzecie, zapoznaj się z naszymi produktami już dziś. Miejsca postojowe z blokadami parkingowymi to duża wygoda i znacznie mniejszy stres związany z parkowaniem.Zobacz także rowerowe zabezpieczenia znanych producentów: GERDA, YALE, LOB czy ABUS.