DOM Polska


Prezentujemy przed Państwem wysokiej jakości, najnowszej technologii wkładki elektroniczne od niemieckiego producenta - DOM. Przedstawiony asortyment charakteryzuje się najnowszym designem oraz funkcjonalnością. Szybka i bezkosztowa zmiana uprawnień oraz zasilanie bateriami to niewątpliwie atut nasz ... Więcej

Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów, wyszukiwania. Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.
Liczba produktów 0
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - DOM Polska

Prezentujemy przed Państwem wysokiej jakości, najnowszej technologii wkładki elektroniczne od niemieckiego producenta - DOM. Przedstawiony asortyment charakteryzuje się najnowszym designem oraz funkcjonalnością. Szybka i bezkosztowa zmiana uprawnień oraz zasilanie bateriami to niewątpliwie atut naszego asortymentu, dzięki któremu unikniecie Państwo zbędnego demontażu oraz wzywania fachowców. Świetnie nadaje się do drzwi szklanych oraz aluminiowych do pomieszczeń biurowych w obiektach publicznych oraz małych i większych przedsiębiorstw, a także apartamentów prywatnych. Istnieje możliwość rozszerzenia asortymentu o dodatkowe akcesoria.