Winkhaus


System blueCompact z aplikacją dostępną na wyciągnięcie ręki może stać się ulubioną częścią Twojego inteligentnego mieszkania czy biura. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia dopasowanie do Ciebie i Twoich potrzeb, prostą obsługę, możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowywania systemu. Poza tym gw ... Więcej

Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
495,31 zł
609,23 zł
23%
cena specjalna
120,89 zł
148,69 zł
23%
cena specjalna
Liczba produktów 4
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Winkhaus

System blueCompact z aplikacją dostępną na wyciągnięcie ręki może stać się ulubioną częścią Twojego inteligentnego mieszkania czy biura. Elektroniczna kontrola dostępu zapewnia dopasowanie do Ciebie i Twoich potrzeb, prostą obsługę, możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowywania systemu. Poza tym gwarantuje funkcjonalność, intuicyjność i w każdej chwili daje pełnię kontroli nad systemem. Jeśli jedna z osób włączonych do systemu zgubi klucz to bez problemu można go od razu zablokować, co nie jest możliwe w przypadku kluczy do tradycyjnych wkładek mechanicznych. Posiadając kilka wkładek w każdej chwili możesz je monitorować, a także nadawać uprawnienia innym użytkownikom. Jeśli boisz się,że nie podołasz obsłudze elektronicznej wkładki to nie widzimy powodów do obaw. Dedykowana aplikacja jest przepełniona wideo instruktażami w języku polskim, a każdy problem jest tam dokładnie objaśniony, dzięki czemu sam będziesz mógł zająć się programowaniem i ulepszaniem systemu Winkhaus na bazie wkładek.