EGA

Okucia, które pamięta każdy! W poniższej kategorii dostrzec możesz już niemalże klasyki zabezpieczeń od polskiego producenta z tradycjami. Niezawodne rozwiązania, które charakteryzują się solidnością i najtrwalszymi materiałami oraz wysoką estetyką wykonania. Kłódki trzpieniowe EGA skutecznie chroni ... Więcej

Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
KD-SG-074

Kłódka trzpieniowa 70 mm FASTER TOOLS, zatrzaskowa

Dostępność
Na zamówienie
27,15 zł
KD-SG-075

Kłódka trzpieniowa 80 mm FASTER TOOLS, zatrzaskowa

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
30,13 zł
KD-SG-076

Kłódka trzpieniowa 90 mm FASTER TOOLS, zatrzaskowa

Dostępność
Na zamówienie
Wysyłka*: poniedziałek
34,01 zł
Liczba produktów 3
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - EGA

Okucia, które pamięta każdy! W poniższej kategorii dostrzec możesz już niemalże klasyki zabezpieczeń od polskiego producenta z tradycjami. Niezawodne rozwiązania, które charakteryzują się solidnością i najtrwalszymi materiałami oraz wysoką estetyką wykonania. Kłódki trzpieniowe EGA skutecznie chronią oraz utrudniają dostęp osób niepowołanych do Twojego mienia, gdyż cechują się pałąkiem ze litej stali hartowanej, dodatkowo pokrytym powłoką cynkową. Najczęściej są to typy zamknięć stosowanych do piwnic, garaży oraz innych lokali użytkowych. Znajdziesz tu sporo różnych rozmiarów kłódek, gdyż Twój komfort i możliwość swobodnego wyboru jest dla nas najważniejsze. Warto pamiętać o regularnym naoliwianiu mechanizmu - dzięki niemu klucz nie będzie klinował się w kłódce, a materiał, z którego jest wykonana nie skruszeje.