Elektroniczne Digit


Nasze najnowsze rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu w przystępnej cenie. Na bazie wkładek sami stworzyliśmy przejrzysty system, który jakościowo niczym nie odbiega od droższych rozwiązań konkurencji. Wkładki bębenkowe, elektroniczne DIGIT charakteryzują się nieprzekombinowanym, nowoczesnym d ... Więcej

Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
Liczba produktów 1
Sortowanie:
Ilość na stronie:
* Przybliżony czas dostawy/wysyłki. Wysyłek nie realizujemy w soboty, niedziele i dni świąteczne. Warunkiem wysyłki jest dostepność towaru na magazynie. Dostawa zgodnie z Regulaminem.
Opis - Elektroniczne Digit

Nasze najnowsze rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu w przystępnej cenie. Na bazie wkładek sami stworzyliśmy przejrzysty system, który jakościowo niczym nie odbiega od droższych rozwiązań konkurencji. Wkładki bębenkowe, elektroniczne DIGIT charakteryzują się nieprzekombinowanym, nowoczesnym designem - posiadają stalowe uchwyty, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Genialna metoda na otwarcie drzwi w pomieszczeniach biurowych, obiektach publicznych oraz małych i większych przedsiębiorstw, a także apartamentów prywatnych. Multifunkcjonalność to ich drugie imię. Posiadają możliwość zdalnego nadawania uprawnień przy pomocy łatwej w obsłudze aplikacji dostępnej w systemach IOS/Android. Znajdziesz tu różne wkładki z funkcjami otwierania poprzez kod PIN, kartę zbliżeniowiową, aplikację w telefonie, a także czytnik linii papilarnych. Istnieje możliwość rozszerzenia systemu wkładek digitalnych o dodatkowe akcesoria.